management

Time management – naplánujte si svůj čas

Jednou z nejdůležitějších dovedností podnikatele je umět si naplánovat svůj čas. Dodržováním několika jednoduchých zásad si můžete ušetřit spoustu problémů a zbytečný stres při podnikání.

Top manažer – 10 vlastností pravého vůdce

Víte jak v sobě či ve vašich zaměstnancích identifikovat vůdčí osobnost? V následujícím článku vyjmenujeme 10 základních charakerových vlastností pravého vůdce.

Vyzkoušeli jsme za vás virtuální asistentku osobníasistentka.cz

Recenze služby osobníasistentka.cz

Ve vaší schránce se hromadí nevyřízené emaily, v mobilu máte stále několik nepřijatých hovorů, na stole vám se kupí papíry, že už vás přes ně téměř ani není vidět? To jsou jasné signály, že je na čase najmout si osobní asistentku, která by vám od těchto administrativních problémů mohla pomoct a uvolnila vám ruce pro opravdové podnikání.

Zdravé sebevědomí – cesta k úspěšnému podniku i životu

Myslíte si, že sebevědomí je pouze vaší osobní záležitostí? Pokud ano, mýlíte se. Vaše vnímání sama sebe má totiž obrovský vliv na to, jak vás a vaše podnikání vnímají ostatní. Zkuste se zamyslet a zhotnoťte, jak moc sami sobě důvěřujete. Jestli myslíte, že je načase něco napravit, osvojte si některé z následujících tipů.

 

Zkvalitněte a zefektivněte své služby v odvětví informačních technologií díky certifikátu ISO / IEC 20000-1

Firmy nabízející služby v oblasti informačních technologií (IT) prostřednictvím outsourcingu jiným organizacím a firmám se někdy nedokážou prosadit a uspět na trhu. Důvodem je nevhodně nastavená organizace práce. Obdobným potížím jsou vystaveny také firmy, ve kterých má vlastní oddělení IT své opodstatnění. IT oddělení je často takzvanou "neřízenou střelou" bez předem nadefinovaných cílů se strategií k jejich dosažení. Lékem na tyto neduhy může být certifikace podle normy ISO / IEC 20000-1.

Zlatá pravidla podnikání – ovládněte je i vy

Nejúspěšnější podnikatelé moderní doby mají jisté zásady, podle kterých své firmy řídí. A naštěstí pro vás, netají se s nimi. Tyto principy se dají shrnout do několika bodů, které vám pomůžou dosahovat dobrých výsledků v podnikání. Jak na to?

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.