Nemáš nápad? Pracuj pro start-up!

Určitě vás už někdy napadlo, jaké by bylo pracovat sami pro sebe a na něčem co vás baví. Tato myšlenka bohužel často odchází stejně rychle, jako přišla. 

Lidé se bojí jít do něčeho na vlastní pěst a bez podpory druhých. Nebo si myslí, že jejich nápad je hloupý, lidé v okolí jim říkají: “Buď rád, že máš jistou práci, raději nic neriskuj,” a tak od svého nápadu upustí a setrvávají na místě, které jim mnohdy přináší jen starosti a trápení na místo toho, aby je práce naplňovala a bavila je.

Pokud chcete svou současnou situaci změnit, musíte odhodit strach, vykročit ze své komfortní zóny a začít hledat. Vykašlete se na klasické pracovní portály a začněte hledat jinde. Co kdybych vám řekla o místě, kde najdete lidi, kteří by chtěli to samé co vy – začít pracovat na něčem smysluplném, z čeho budou mít radost a dobrý pocit? Nedělám si z vás legraci, takové místo existuje a není pouze ve vašich snech. Jsou jím portály, které nabízí práci v start-upu.

Jedním takovým je StartupJobs.cz, jediná obdobná platforma fungující v ČR, jejímž cílem je podle jejího zakladatele Filipa Mikschika, aby schopní lidé nešli upsat svou duši velkým korporacím, ale šli pracovat do startupu, kde mohou dělat co je baví a budou mít příležitost změnit svět.

Ti z vás, kteří umí dobře nějaký cizí jazyk a nebojí se jít za štěstím do světa, se můžou podívat na zahraniční nabídky práce ve start-upech. Práci v Anglii najdete například na Work in Startups nebo UK Startup Jobs, v Berlíně na Berlin Startup Jobs, ve Vídni na Vienna Startup Jobs, v Holandsku na Dutch Startup Jobs a práci ve startupech po celém světě najdete například na portálech Startup HireAngelArea Startups (hlavně USA a Londýn), The MuseStartup Jobs.com nebo F6s.com. Pokud vám tyto příklady nestačí nebo hledáte nabídku práce v jiné zemi, zadejte do Googlu heslo “startup jobs” nebo “work in startup” a vyberte si sami.

Tyto stránky obsahují různé informace ohledně práce ve start-upech od výpisů začínajících společností, informací o průběhu jejich podnikání a vývoji, až po nezbytné nabídky volných míst.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce