O portálu iPodnikatel.cz

Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik. 

Našim cílem je vybudovat praktického internetového poradce a průvodce pro podnikání, který na svých stránkách přináší ucelený soubor rad, postupů a návodů. Ty budoucí podnikatele provedou procesem:

  1. přípravou na podnikání (v sekci Chci podnikat), 
  2.  založením podniku (v sekci Začínám podnikat),
  3. následné vedení a rozvoje podniku (v sekci Podnikám).

Jsme si vědomi, že pro úspěšné zahájení podnikání je potřeba mnohem více než jen precizní znalost legislativy spojené s vedením účetnictví, daňovými povinnostmi či odvody na zdravotní a sociální pojištění. Ta vám sice ušetří případné komplikace s úřady, ale úspěšné podnikání vám nezajistí. Podnikání je o volbě vhodného podnikatelského nápadu, důkladném promyšlení každého kroku a promítnutí těchto strategických rozhodnutí do samotného podnikání.

Naší snahou je proto efektivně propojit naše dlouholeté zkušenosti z oblasti podnikání s nezbytnými teoretickými znalostmi. Znalostní podporu pro vaše podnikání najdete nejen v článcích, které pro vás publikujeme v příslušných sekcích portálu iPodnikatel.cz, ale také v našem e-shopu, kde pro vás pečlivě vybíráme produkty, které jsou svou kvalitou a zaměřením pro podnikatele v jakékoliv vývojové fázi cenné.

Máte k portálu nějakou otázku?

Rád na ni odpoví:

Ing. Jakub Křižka

krizka@ipodnikatel.cz
+420 739 573 555