Hledání podnikatelského nápadu

Stáhněte si e-book s praktickým návodem na hledání nápadu na podnikání

... ze série Podnikatelské minimum

Nápad na podnikání

Nalezení a rozvoj životaschopného nápadu na podnikání je bezesporu štěstím, málo lidí si však uvědomuje, že tomuto štěstí se dá vyjít vstříc použitím systematických technik, které pomáhají k hledání perspektivního podnikatelského nápadu. Poznejte je v e-booku ke stažení.

 
 

Nápady na podnikání, ve kterých se v roce 2013 vyplatí začít podnikat

Podnikatelské nápady, ve kterých se v roce 2013 vyplatí začít podnikat
Najít podnikatelský nápad, který by stál za to, je stále těžší a těžší. V prospěch nemluví ani aktuální snížení tržeb obchodníků, které lze pozorovat ve všech odvětvích, a které je následkem toho, že lidé prostě šetří. Co vám ale může o pravou podnikatelskou příležitost pomoci zavadit, jsou stále se měnící potřeby lidí. Napovíme vám, v jakých oborech se vyplatí podnikat v roce 2013.
 
 

Jak najít perspektivní podnikatelský nápad

... ze série Podnikatelské minimum

Hledání podnikatelského nápadu
Následující článek obsahuje doporučení, která mohou být užitečná, pokud hledáte podnikatelský nápad. Mohou vás inspirovat v tom, kde hledat nápad na podnikání a současně vám pomohou vytvářet si reálný pohled na vaše podnikatelské záměry. Jednotlivá doporučení doprovázejí skutečné příklady.
 
 

Okolní prostředí a jeho vliv na úspěch vašeho nápadu na podnikání

... ze série Podnikatelské minimum

Vlivy okolí na podnikání
Vliv okolního prostředí na podnikatelskou činnost je neoddělitelnou součástí jakéhokoliv oboru podnikání. Jak poznat, kdy může podnikatelský nápad podlehnout vlivům externího prostředí a kdy pro vás může být okolní situace užitečná, se dočtete v následujícím článku.
 
 

Podnikatelský nápad? Ještě zdaleka nebylo vše vymyšleno!

... ze série Podnikatelské minimum

Podnikatelský nápad
Dobrý podnikatelský nápad je předpokladem úspěchu, ale jeho nalezení je poměrně komplikované a rozhodně k němu patří i ta kapička potřebného štěstí. Pokud se ale domníváte, že už vše, co má podnikatelský potenciál, bylo vymyšleno, není tomu tak, jak vám ukáže následující článek.
 
 

Jak otestovat životaschopnost vašeho nápadu na podnikání

... ze série Podnikatelské minimum

Nápad na podnikání
Pokud máte podnikatelský nápad, velmi jednoduše se můžete dostat do situace, že si nebudete jisti, zda bude životaschopný, zda bude fungovat a raději se svého nápadu vzdáte, než byste investovali peníze a čas do něčeho málo jistého. To je velké dilema pro většinu zájemců o podnikání. Poradíme vám, jak vašim úvahám o podnikání dát jasnější kontury.
 
 

Zneužití podnikatelských nápadů? Velmi nepravděpodobné

... ze série Podnikatelské minimum

Ochrana podnikatelských nápadů
Nezbytnost individuálně vypracovat jakýkoliv podnikatelský nápad (promyšlení, shromáždění a vypracování všech informací a námětů v rámci podnikatelského plánu) v realistický podnikatelský záměr, je jeden z hlavních důvodů, proč lze obavy ze zneužití vašich podnikatelských nápadů považovat zpravidla za neopodstatněné. Mít podnikatelský nápad je totiž jen část úspěchu.
 
 

Úspěch podnikatelského nápadu není zaručen na věky

Zaniklé podnikatelské nápady
Moderní doba je ve znamení neustálé změny. V podnikání to platí dvojnásob. Z produktu, který dnes láme rekordy prodejnosti, může být zítra propadák. Obor, který se dnes jeví jako perspektivní, se může během krátké doby stát přežitkem minulosti. Pojďte se s námi podívat na nápady, které ještě ne tak dávno vydělávaly peníze, ale dnes už jsou na okraji zájmu.
 
 

Inspirujte se jednoduchými nápady, které dobyly svět

Originální nápady na podnikání
Víte v čem tkví předpoklady úspěšného podnikání? Stačí mít dobrý nápad na podnikání a k němu vhodně vytvořený podnikatelský záměr.
 
 
  •  Začátek
  •   Předchozí
  •  1 
  •  2 
  •   Další 
  • Konec
 
Banner
Novinky z klubu

Aktuálně z klubu Můj iPodnikatel:

2. 4. Nyní pokládejte své dotazy novému erudovanému poradci iPorady Zdeňku Broklovi, který má více než 28-letou praxi v oblasti obchodu, marketingu a řízení firem.

Dotazy pište zde

Návody pro vás

E-book 30 chyb v prvním roce podnikání

Váš košík je prázdný
Odběr novinek