Vyšperkujte svůj životopis titulem!

Titul MBA patří v zahraničí mezi běžnou věc, kterou má mnoho lidí. U nás zatím tento způsob vzdělání příliš neprorazil, ale i to se poslední dobou mění. Pokud pracujete jako manažer v mezinárodním obchodu, je pro vás minimálně tato forma vzdělání v podstatě nutností. Pojďme si o tom říct více.

O co vlastně jde?

Asi se ptáte, co přesně MBA obnáší. Jde o formu celoživotního vzdělání, takže nesupluje úlohu vysokoškolských magistrů, bakalářů a dalších titulů. Nejvíce je vhodné pro manažerské a řídící pozice, rozhodně se ovšem bude hodit i podnikatelům a pracovníkům ve státní správě. Během studia vás budou čekat různé lekce a workshopy z marketingu, finančního řízení či manažerských dovedností. Dostanete tak skvělý teoretický i praktický základ ke své práci. A vyplatí se absolvovat studium i v případě, že některou z vyjmenovaných pozic děláte už delší dobu? Rozhodně ano, protože právě zde získáte hodně inspirace a doporučení, jak svou práci zlepšit. Déle působícím manažerům samozřejmě hrozí například vyhoření, což právě nový impuls nedopustí. Už chápete, co je MBA?

Jak studovat?

- Inzerce -

Zaujala vás tato nabídka, ale bojíte se, že na ni nebudete mít čas? Z toho však není vůbec třeba mít strach, studium se dá hodně přizpůsobit časovým možnostem klientů, vždyť na MBA často studují i vrcholoví sportovci nebo manažeři velkých korporátů. Právě tohle je mimochodem další výhoda, proč zase začít chodit do školy. V posluchačských lavicích můžete navázat spoustu zajímavých kontaktů s mnoha lidmi. Kdo ví, třeba dojde k obchodnímu spojení a vy časem budete dělat skvělý byznys se svým bývalým spolužákem. Důvodů, proč se rozhodnout pro vzdělání MBA, by se našlo ještě spousta. A nebojte se, není nutné sedět stovky hodin nad knihami, studium není zdaleka tak náročné jako na univerzitách.

- Z našeho e-shopu -
Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.
[td_block_7 category_id="_related_tag" custom_title="Mohlo by vás zajímat ..." block_template_id="" ajax_pagination="next_prev" limit="6" f_header_font_size="15"]