Cafeterie: Více než jen obyčejné benefity

Cafeterie a e-stravenky – tyto benefity se stávají nedílnou součástí firemních výhod. Jejich přínosy jsou rozsáhlé, přičemž primárně jde o odměnu pro zaměstnance. Ta dokáže obohatit pracovní život, a navíc přináší finanční úsporu zaměstnanci i zaměstnavateli.

Flexibilita a univerzálnost

V dřívější době byly benefity v podobě stravenek využívány pouze pro úhradu oběda v restauraci. Ovšem v dnešní jsou jsou možnosti čerpání flexibilní. E-stravenky jsou spojeny i s volnočasovými benefity, lze je tak využít na nákup jídla i úhradu různých aktivit a produktů. Modulární systém a rozsáhlá síť partnerů umožňují přizpůsobit benefity individuálnímu životnímu stylu. Každý tak najde to pravé pro sebe.

Pro každého něco navíc

Benefity cafeterie dokáží osladit život zaměstnancům, ale své výhody přináší i zaměstnavateli. Benefity lze využít bez daňových a odvodových povinností, díky čemuž lze snadno ušetřit, a to i na sociálním a zdravotním pojištění. Do benefitů tak lze přetáhnout značnou část výplaty a užít si spoustu výhod. Záleží přitom pouze na vás, jaké možnosti se rozhodnete zrovna využít.

Rozmanitý výběr

K dispozici je více než 12 500 benefitů a propracovaný systém swapů. Každý zaměstnanec má tak individuálně možnost vybrat si výhody, které pro něj skutečně mají smysl. Tato flexibilita a široká škála možností činí z cafeterie unikátní nástroj, který odpovídá rozmanitým potřebám a zájmům jednotlivců. Správa benefitů přitom probíhá snadno díky aplikaci, vše je tak transparentní a máte kdykoli přehled o dostupných výhodách.

Cafeterie a e-stravenky přináší více než jen obyčejné benefity. Jde o nástroje, které zlepšují kvalitu života zaměstnanců a zlepšují pracovní prostředí. Finanční výhody, flexibilita a různorodost představují kompletní balíček výhod.

Zdroj obrázku: NDABCREATIVITY / stock.adobe.com

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce