STILL opět láká na ORANGE WEEKS se slevami až 50 % na vybrané produkty a služby

Specialista na intralogistické systémy a přední odborník na elektrické vysokozdvižné vozíky, firma STILL, přichází se zajímavou možností výhodnějšího nákupu vybraných produktů i služeb. Právě nyní je čas zapřemýšlet nad modernizací vybavení vašeho skladu a provozu, či nad změnou značky manipulační techniky. STILL, to není jen značka pro vozík, ale komplexní řešení vaší logistiky s důrazem na co nejmodernější a nejefektivnější provoz.

Ušetřete při nákupu vozíků i služeb – ORANGE WEEKS ve STILL je tady

Akce ORANGE WEEKS je dárkem společnosti pro nové i stálé zákazníky. V rámci zvýhodněné akce si mají zákazníci možnost některé z oblíbených produktů a služeb zakoupit s 50% slevou. V nabídce jsou nízkozdvižné vozíky STILL ECH 12 pro práci v těsných prostorách s nosností 1200 kg i další výkonnější vozíky se snadnou manévrovatelností. Jde o produkty ECH 15 a ECU 16. Za akční ceny v rámci ORANGE WEEKS koupíte též vysokozdvižné plošiny. Akční nabídka je na vozík ECV 10 C, což je nejkompaktnější vozík STILL s vysokou plošinou. Dále na VZV ECV 10 s integrovanou nabíječkou a nosností do 1000 kg a vozík EXV 12 pro optimální využití skladových prostor uzpůsoben vysokému obratu palet. Se slevou pořídíte též inteligentní a silný VZV EXV 14, který je obratným pomocníkem pro sklady a má nosnost až 1400 kg.

- Inzerce -

S 50% slevou nabízí STILL i bezpečnostní vybavení pro vozíky. Získat lze bezpečnostní paket SAFETY obsahující Safety Light 4Plus, výstražné osvětlení, zpětné zrcátko a paketu VISION s pracovním osvětlením ke každému vysokozdvižnému vozíku. STILL se snaží neustále zdokonalovat bezpečnost svých vozíků, a i proto nabízí bezpečnostní vybavení v akci ORANGE WEEKS za maximálně zvýhodněnou cenu. Se slevou koupíte též nosné vidlice.

Pokud jde o nabídku zvýhodněných služeb, poskytuje STILL v rámci ORANGE WEEKS 15% slevu na svoji mobilní myčku manipulační techniky. Ta je velkým hitem a usnadňuje udržování manipulační techniky v provozuschopném stavu bez nutnosti řešit ekologické mytí po vlastní linii. Myčka VZV má vlastní zdroj vody, energie i integrovanou čističku odpadních vod. Vyhnete se pokutám od úřadů a vaše manipulační technika bude v perfektním stavu. S 20% slevou máte možnost získat revizi regálového systému a zcela zdarma konzultaci projektu automatizace. Je jedno, jestli plánujete nový sklad, rekonstrukci stávajícího, či přemýšlíte, jak by šlo vaše skladové prostory využívat efektivněji.

- Inzerce -

ORANGE WEEKS akce trvá až do 17. 12. 2021, nebo do odvolání platnosti akce. Veškeré benefity, vozíky i se slevou a zdarma nabízené služby lze objednat online přes e-shop firmy. Konec roku je výborný čas pro omlazení, zekologičtění i zekonomičtění vaší flotily, ať již hledáte nový retrak či čelní vozík.

STILL jako specialista na elektrické vysokozdvižné vozíky

Firma STILL je partnerem pro každého, kdo potřebuje vyřešit manipulaci v provozu či ve skladu. Kromě lehkých paletových vozíků určených pro přepravu lehkých břemen nabízí STILL i nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky s vyššími výkony překládky. Specializací firmy je výkonný, skvěle ovladatelné a bezpečný elektrický vozíkVe srovnání s konkurencí však STILL nabízí více než jen prodej vozíků. S nákupem STILL vozíků se stanete doslova členem rodiny s přístupem k celé řadě služeb. Firma se sice specializuje na Li-Ion bateriové vozíky, ale nenechá vás ve štychu ani s poškozenou olověnou baterií a využít lze unikátní službu desulfatace. Servisní týmy STILL vyráží každý den za svými zákazníky, a pokud máte v provozu velkou flotilu vozíků, je STILL schopen zřídit servisní středisko přímo u vás. Vynálezem české pobočky STILL je unikátní myčka manipulační techniky, která dojde až k vám a postará se o ekologické mytí.

Regálové systémy STILL

- Inzerce -

V rámci kompletních intralogistických řešení nabízí STILL rovněž regálové systémy. Umožňují inteligentní intralogistiku s efektivním uspořádáním skladu, včetně skvělého partnerství s využívanou manipulační technikou. Regálové systémy STILL jsou průmyslové regály s funkčními statickými prvky – s konzolovými, vjezdovými i paletovými regály, ale i s celou řadou dynamických systémů – s průjezdnými a pohyblivými regály i pohyblivými plošinami. Ve STILL pro vás najdou řešení, ať již chcete skladovat palety, klecové palety, dlouhé materiály, či hledáte skladové řešení pro samostatné boxy a položky. Regálové systémy lze rozšiřovat, upravovat a STILL nabízí též jejich pravidelnou kontrolu.

- Z našeho e-shopu -
Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Mohlo by vás zajímat ...

Inzerce