STILL opět láká na ORANGE WEEKS se slevami až 50 % na vybrané produkty a služby

Specialista na intralogistické systémy a přední odborník na elektrické vysokozdvižné vozíky, firma STILL, přichází se zajímavou možností výhodnějšího nákupu vybraných produktů i služeb. Právě nyní je čas zapřemýšlet nad modernizací vybavení vašeho skladu a provozu, či nad změnou značky manipulační techniky. STILL, to není jen značka pro vozík, ale komplexní řešení vaší logistiky s důrazem na co nejmodernější a nejefektivnější provoz.

Ušetřete při nákupu vozíků i služeb – ORANGE WEEKS ve STILL je tady

Akce ORANGE WEEKS je dárkem společnosti pro nové i stálé zákazníky. V rámci zvýhodněné akce si mají zákazníci možnost některé z oblíbených produktů a služeb zakoupit s 50% slevou. V nabídce jsou nízkozdvižné vozíky STILL ECH 12 pro práci v těsných prostorách s nosností 1200 kg i další výkonnější vozíky se snadnou manévrovatelností. Jde o produkty ECH 15 a ECU 16. Za akční ceny v rámci ORANGE WEEKS koupíte též vysokozdvižné plošiny. Akční nabídka je na vozík ECV 10 C, což je nejkompaktnější vozík STILL s vysokou plošinou. Dále na VZV ECV 10 s integrovanou nabíječkou a nosností do 1000 kg a vozík EXV 12 pro optimální využití skladových prostor uzpůsoben vysokému obratu palet. Se slevou pořídíte též inteligentní a silný VZV EXV 14, který je obratným pomocníkem pro sklady a má nosnost až 1400 kg.

S 50% slevou nabízí STILL i bezpečnostní vybavení pro vozíky. Získat lze bezpečnostní paket SAFETY obsahující Safety Light 4Plus, výstražné osvětlení, zpětné zrcátko a paketu VISION s pracovním osvětlením ke každému vysokozdvižnému vozíku. STILL se snaží neustále zdokonalovat bezpečnost svých vozíků, a i proto nabízí bezpečnostní vybavení v akci ORANGE WEEKS za maximálně zvýhodněnou cenu. Se slevou koupíte též nosné vidlice.

Pokud jde o nabídku zvýhodněných služeb, poskytuje STILL v rámci ORANGE WEEKS 15% slevu na svoji mobilní myčku manipulační techniky. Ta je velkým hitem a usnadňuje udržování manipulační techniky v provozuschopném stavu bez nutnosti řešit ekologické mytí po vlastní linii. Myčka VZV má vlastní zdroj vody, energie i integrovanou čističku odpadních vod. Vyhnete se pokutám od úřadů a vaše manipulační technika bude v perfektním stavu. S 20% slevou máte možnost získat revizi regálového systému a zcela zdarma konzultaci projektu automatizace. Je jedno, jestli plánujete nový sklad, rekonstrukci stávajícího, či přemýšlíte, jak by šlo vaše skladové prostory využívat efektivněji.

ORANGE WEEKS akce trvá až do 17. 12. 2021, nebo do odvolání platnosti akce. Veškeré benefity, vozíky i se slevou a zdarma nabízené služby lze objednat online přes e-shop firmy. Konec roku je výborný čas pro omlazení, zekologičtění i zekonomičtění vaší flotily, ať již hledáte nový retrak či čelní vozík.

STILL jako specialista na elektrické vysokozdvižné vozíky

Firma STILL je partnerem pro každého, kdo potřebuje vyřešit manipulaci v provozu či ve skladu. Kromě lehkých paletových vozíků určených pro přepravu lehkých břemen nabízí STILL i nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky s vyššími výkony překládky. Specializací firmy je výkonný, skvěle ovladatelné a bezpečný elektrický vozíkVe srovnání s konkurencí však STILL nabízí více než jen prodej vozíků. S nákupem STILL vozíků se stanete doslova členem rodiny s přístupem k celé řadě služeb. Firma se sice specializuje na Li-Ion bateriové vozíky, ale nenechá vás ve štychu ani s poškozenou olověnou baterií a využít lze unikátní službu desulfatace. Servisní týmy STILL vyráží každý den za svými zákazníky, a pokud máte v provozu velkou flotilu vozíků, je STILL schopen zřídit servisní středisko přímo u vás. Vynálezem české pobočky STILL je unikátní myčka manipulační techniky, která dojde až k vám a postará se o ekologické mytí.

Regálové systémy STILL

V rámci kompletních intralogistických řešení nabízí STILL rovněž regálové systémy. Umožňují inteligentní intralogistiku s efektivním uspořádáním skladu, včetně skvělého partnerství s využívanou manipulační technikou. Regálové systémy STILL jsou průmyslové regály s funkčními statickými prvky – s konzolovými, vjezdovými i paletovými regály, ale i s celou řadou dynamických systémů – s průjezdnými a pohyblivými regály i pohyblivými plošinami. Ve STILL pro vás najdou řešení, ať již chcete skladovat palety, klecové palety, dlouhé materiály, či hledáte skladové řešení pro samostatné boxy a položky. Regálové systémy lze rozšiřovat, upravovat a STILL nabízí též jejich pravidelnou kontrolu.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce