Co určitě potřebujete, abyste mohli vést kancelář v cloudu?

Oblastí, které nevyžadují, abyste denně chodili do kanceláře, přibývá. Firmy ovšem teprve začínají zkoumat, jak celé podnikání vést, když spolu všichni nesedí na jednom místě. Řešení, jež v tom pomáhají, na trhu ještě tolik není, mnohá jsou navíc dost drahá.

Jednou z možností, jak vést kancelář v cloudu, aby každý mohl být na místě dle svého výběru, je hostovaná služba iPodnik.

Služba iPodnik stojí za zmínku už proto, že jejich stránky vyhrály v soutěži WebTop100 ocenění za nejlepší web v oblasti IT. Jsou totiž skutečně přehledné. Ačkoliv je iPodnik komplexní systém s bohatými možnostmi, na webu si dohledáte, co potřebujete. Navíc nejde o žádný pochybný startup, iPodnik funguje již 10 let.

iPodnik je určený všem menším a středním firmám

Mluvíme zde o firmách, které fungují na dálku, nicméně iPodnik se hodí i těm, kdo sedí v jedné kanceláři. V každé firmě je potřeba sdílet firemní kontakty, kalendáře, e-maily či účetnictví. Velké společnosti na to mají vlastní systémy vyvíjené na míru, těm menším se ale takové řešení nevyplatí. Pro ně je tady iPodnik.

Kancelář v cloudu funguje kdykoliv a odkudkoliv

Každá společnost potřebuje IT zázemí, jednotné prostředí a základní programy pro vedení účetnictví, zpracování dokumentů apod. Co kdybyste tohle všechno měli k dispozici z jakéhokoliv zařízení a odkudkoliv, kde je internetové připojení? Ke své kanceláři v cloudu se dostanete z domu, z kanceláře i z druhého konce planety. Navíc je 24 hodin denně a 7 dní v týdnu k dispozici podpora od profesionálů, kteří pomohou v případě jakýchkoliv potíží.

Ušetříte za drahý software

A co přesně taková kancelář v cloudu obsahuje? Ušetříte za softwarové licence, protože v ceně služby se nachází například exchange online od Microsoftu nebo ekonomický software Pohoda. Vyřešíte daňové účetnictví online, můžete si sdílet dokumenty, rychle komunikovat s kolegy. Všechna vaše data jsou navíc zálohovaná. iPodnik je prostě a jednoduše bezpečným místem, kam chodí zaměstnanci menších a středních firem pracovat.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce