Užitkové vozy FIAT jsou oblíbené i v oblasti podnikání

V současné době se spousta společností neobejde bez užitkových vozidel, ostatně není se čemu divit, protože se jedná o všestranné pomocníky. V podstatě nezáleží na tom, jestli jste řemeslník a potřebujete mít neustále u sebe materiál a nářadí, nebo působíte v gastronomii a rozvážíte krabičky se zdravými pokrmy. Dávno jsou pryč doby, kdy byla dodávka nadstandard.

Co se týče výrobců, užitková vozidla najdete v portfoliu mnoha automobilových značek. Pokud však chcete vsadit na elitu, nabízí se vám užitkové vozy FIAT chlubící se dlouhou životností, vysokým výkonem i komfortním interiérem. V následujících řádcích vám představíme modely, které přichází v úvahu.

Nová generace dodávky Ducato

V podnikatelském světě se oblíbenosti těší zejména model Ducato, který je k dostání v mnoha variantách. Ducato si můžete nechat přizpůsobit na míru svým potřebám a požadavkům. Zvolíte si délku karoserie, výšku střechy i vybavení interiéru. Co se týče nákladového prostoru, ten je opravdu velký a pohybuje se od 8 do 17 m3, a nosnost se u některých verzí pohybuje i nad 2 tuny, což ocení třeba stavební firmy.

Jestliže chcete minimalizovat náklady na provoz vozového parku, je nezbytné myslet i na úspornost motorů, která by se však neměla odrazit na výkonu. Ducato má nejen úsporné, ale i výkonné motory, které mají až 130 kW. Pro ekologicky smýšlející podnikatele je připraveno provedení s pohonem CNG.

Ducato pro přepravu osob

Ducato je dodávka vhodná jak na přepravu materiálu, tak i na přepravu osob. Jako perfektní řešení pro cestování se nabízí Ducato Minibus s devíti sedadly, přičemž sedadla druhé a třetí řady je možné v případě potřeby i sklopit.

Chcete si koupit užitkový vůz značky FIAT? V takovém případě se obraťte na prodejce STROJSERVIS Praha, s.r.o., který působí v hlavním městě.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce