Laserové řezací stroje urychlí výrobu a zvýší vaše zisky. Jak je to možné?

Česká republika si za poslední desetiletí vybudovala své jméno v oboru práce s kovy. Přesně proto se v naší malé zemi uživí stovky a stovky zámečnických i strojírenských firem. To znamená sice ohromnou příležitost, na druhou stranu však musíte počítat s dravou konkurencí. Tu porazíte jedině tehdy, když budete neustále inovovat výrobu. Jak je to s řezáním?

Extrémně důležitý proces

Dělení materiálu stojí na počátku každé zakázky, a přesně proto se tuto oblast nevyplácí podceňovat. V dnešní době si už ani zdaleka nevystačíte s mechanickým řezáním, protože jej nahradily mnohem lepší laserové řezací stroje. V čem překonávají svou konkurenci?

Řezací lasery se chlubí hlavně nejrychlejším řezáním ze všech ostatních technologií. To znamená mnohem svižnější splnění jakékoliv zakázky. Stejně tak s sebou přináší extrémní přesnost řezu, takže se vyhnete nepříjemnému obrušování hran a podobně.

Laser přitom skrývá i výhodu minimálního tepelného namáhání materiálu. Díky tomu se hodí i pro dělení úzkých profilů a citlivých kusů. Ty se neprohýbají, nekroutí ani neroztahují. K tomu připočtěte snadné upínání (nekontaktní řezání nijak nehýbe s materiálem), téměř nulové namáhání řezného nástroje a máte jasno.

Jaký stroj vybrat?

Mezi naprostou špičku na současném trhu patří laserový řezací stroj eSmart, který vyniká výbornými technickými specifikacemi. S jeho pomocí maximálně podpoříte svou výrobu a předeženete konkurenci.

Sehnat jej lze od známých dodavatelů ze společnosti Canmet. Ti spolupracují se všemi známými evropskými výrobci technologií pro práci s materiály. Rádi vám pomohou zvolit nejlepší stroj, seženou jej za nejnižší cenu, naučí vás s ním zacházet a poskytnou dlouhodobý servis. Na jejich stránkách se dozvíte více informací.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce