Máte vlastní e-shop a chcete posílat zásilky do zahraničí? Víme, jak na to

Pokud již nějaký ten pátek vedete úspěšný online obchod, určitě jste zatoužili po expanzi. V naší malé zemi přece jen nežije tolik potenciálních zákazníků, přičemž ani celková kupní síla nestojí za moc. Láká vás obchodování s jinou zemí? Víme, jak vše zařídíte.

Letecká doprava

Hlavním kamenem úrazu při obchodování se zahraničními zákazníky je samozřejmě čas. V dnešní době jsme přece jen všichni zvyklí na to, že dostaneme svou objednávku maximálně do pěti pracovních dní (spíše méně). Proč by si měli lidé objednávat balík od zahraničního dodavatele, když na něj budou čekat dva týdny?

Přesně proto přichází na scénu letecká doprava. Ta vám zajistí extrémně rychlé doručení zásilky do libovolné země v okolí. Díky tomu eliminujete největší problém, s nímž se potýkají lidé prodávající zboží do zahraničí.

Jak celý proces probíhá?

Nemusíte se obávat kdovíjakých komplikací. Podíváme se na to, jak danou problematiku řeší třeba oblíbený poskytovatel ROTH Cargo. Ten se v daném odvětví pohybuje už od roku 2001. V rámci jeho služeb stačí zavolat/napsat a dohodnout si vyzvednutí zásilky přímo u vás ve skladu. Daní odborníci následně balík odvezou na letiště, naloží do letadla a obvykle druhý den doručí do libovolné země v Evropské unii, nebo v co nejkratším čase dál po světě.

To platí nejen pro klasické zásilky, nýbrž i domácí mazlíčky, nebezpečné zboží (zbraně, výbušniny, chemikálie, léky, radioaktivní materiály) zavazadel a dalších objektů. Problémem nejsou dokonce ani lidské ostatky a další specifické předměty.

Určitě vás bude zajímat, na kolik peněz vlastně daná spolupráce vyjde. V tom případě si rozklikněte webové stránky zmíněné společnosti, prohlédněte si jednotlivé možnosti a sdělte svá přání s pomocí kontaktních údajů. Ihned se dozvíte finální částku za konkrétní práci.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce