Vylepšete vizitku své firmy prestižní adresou

Prestiž firmy lze zvýšit různými způsoby. Jedním z nich je dopřát jí sídlo firmy v Praze na lukrativní adrese. Díky profesionálním poskytovatelům plně vybavených kanceláří může vaše firma sídlit v reprezentativní kancelářské budově ve vámi vybrané lokalitě.

Kancelářská centra Scott & Weber obsadila celou Prahu

Společnost Scott & Weber nabízí pronájem kanceláří v Praze, a to plně vybavených i denních, a poskytuje možnosti mít reprezentativní sídlo společnosti na šesti lukrativních adresách v Praze. V kancelářských centrech o celkové ploše 6.500 m² nabízí možnost pronájmu kanceláře od 10 m² až po open space pro 100 osob. Nejnovější z center společnosti Scott & Weber je Flora Office Center na Královských Vinohradech v Praze 3, další dvě najdete v historickém centru Prahy, a to v Revoluční ulici a Na Příkopě, jiná v Budějovické Aleji v Praze 4 a v Anděl Parku v Praze 5. Šesté centrum se nachází mimo ruch velkoměsta na Kubánském náměstí v Praze 10.

6 lukrativních budov s 5hvězdičkovým servisem

Všechna centra disponují skvělou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Každé je však něčím jedinečné. Milovníci historického centra ocení kancelářské centrum Revoluční Office Center, které se nachází v samém srdci Prahy s nejkrásnějšími památkami. Zároveň je vzdáleno pouze jeden blok od Náměstí Republiky. Centrum Na Příkopě najdete ve stejnojmenné ulici v budově 9/11, jejíž interiér je oceňovaný významnými architekty. Bulvár Na Příkopě je jednou z nejvyhledávanějších obchodních ulic světa.

Budějovická Alej je velmi příjemné centrum v kancelářské oblasti v Praze 4. Nejen Pražané, ale i mimopražští oceňují, že je snadno dostupné vozem z městského okruhu. Kancelářské centrum Anděl Park Office Center má výhodnou polohu pro dopravu na letiště a vyniká občanskou vybaveností.

V blízkosti se nachází jedno z největších obchodních center, kterým je Nový Smíchov, multikina, stylové restaurace a řada sportovních a wellness center. Nejnovější Flora Office Center je naprostou jedničkou, co se týče občanské vybavenosti. Nachází se přímo v obchodním centru Atrium Flora a disponuje rozhlehlou privátní terasou s překrásným výhledem.

Vyberte si to pravé centrum pro vás a nechte vaši firmu vzlétnout.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce