Jak platforma WhitePress přispěje Vašemu podnikání?

Pro každé podnikání je důležité být vidět. Mnoho firem proto řeší, jak se co nejlépe propagovat, jak dostat svůj obsah k co nejširšímu počtu čtenářů. A v případě dalších jazykových mutací a dosahu na zahraničním trhu je to o to složitější. Novým řešením je content marketingová platforma WhitePress. Ta totiž propojuje inzerenty, majitele webů i copywritery a dává jim prostor pro uspokojení nabídky a poptávky obsahového marketingu.

WhitePress – platforma pro obsahový marketing a SEO je content marketingová platforma, na které se střetávají inzerenti, majitelé webů, blogů a influenceři, ale rovněž copywriteři. Je to místo, které inzerentům umožní publikovat své texty na českém, ale i mezinárodním trhu, a to dokonce ve 24 jazycích. Platforma má aktuálně smluveno přes 45 tisíc webů ve 24 zemích, kde působí. Díky tomu je snadné dostat se na zahraniční trhy s kvalitním obsahem v dané jazykové mutaci.

Představte si WhitePress jako veletrh. Inzerující firma je návštěvník veletrhu, který hledá potencionálního partnera, u kterého by mohla zveřejnit svůj text. Obchází stánky, ve kterých nabízejí prostor a poptávají obsah majitelé různých webů, ale i influenceři z různých zemí světa. Když najde vhodný „stánek“, je čas na jednání o podmínkách umístění, ceně apod. Po zaplacení třeba přes PayPal bude článek k dispozici na daném webu.

Pokud žádný text k umístění inzerent nemá, ale chtěl by mít, pak je zde řešení i pro něj. „Doprovodným programem“ je totiž více než 60 copywriterů, kteří nabízejí své služby. Takže s tímto mezikrokem jistě rádi pomohou. Výhodou je také jazyková a odborná znalost těchto copywriterů.

Jak to funguje?

Není to vůbec složité.

  • Nejprve je třeba založit si účet. Snadnou registrací se dostanete k dalšímu kroku.
  • Vložíte svůj článek, a pokud ho nemáte, můžete si ho objednat.
  • Následně si pomocí přehledného vyhledávače vyberete vhodnou stránku poptávající obsah, podobný tomu, který nabízíte, a která vyhovuje vašim potřebám.
  • Objednáte si službu a po zaplacení ji WhitePress předá vydavateli. O víc se starat zatím nemusíte, WhitePress pohlídá všechny termíny zveřejnění.

A to je vlastně vše. V České republice WhitePress spolupracuje například s vydavateli jako E15, Blesk, Moda.cz, Ženy.cz, isport.cz, Auto.cz, ale i Burda či National Geographic.

Jak se dá WhitePress využít pro lepší návštěvnost?

Výhodou využití platformy WhitePress je možnost analyzovat návštěvnost a zapojení publika. Platforma totiž nabízí bezplatný sledovací skript, díky kterému budete mít přehled o návštěvnosti a interakci čtenářů s Vámi zveřejněným obsahem.

WhitePress umožňuje při vyhledávání vhodného webu vybírat z několika parametrů. Toho se jistě dá využít i pro zvýšení návštěvnosti vašeho webu. Jak? Dívejte se po tom, aby cílové médium mělo aktuální a aktualizovaný obsah, zda je médium známé a zda má kvalitní SEO parametry. Někdy je totiž lepší investovat větší sumu peněz, ale za ni získat možnost dostat svůj text na kvalitní web s vysokou návštěvností, a tím mít i větší šanci na čtení a zároveň na zvýšení povědomí o svém vlastním produktu.

„Pomocí platformy WhitePress můžete vyhledat umístění, které propaguje váš obsah na hlavní stránce vydavatele, v jejich bulletinu nebo jako příspěvek na sociálních sítích. Rostoucí počet vydavatelů zaručuje i návštěvnost, kterou tato umístění mohou dosáhnout,“ uvádí se na WhitePress. Do textu nezapomeňte také vložit zpětné odkazy, které rovněž zvyšují šanci na vyšší návštěvnost vašeho webu.

Jak se dá WhitePress využít pro získání obsahu v českém jazyce i ostatních jazycích?

WhitePress je platforma, která funguje na mezinárodním trhu. Tedy kromě zakládajícího Polska, ji najdete například v Německu, Velké Británii, Španělsku, Maďarsku, Itálii, ale i v Holandsku, Francii, Rumunsku, Turecku apod., a tím pádem nabízí až 24 jazyků. Pokud se tedy orientujete na mezinárodní trh, můžete se díky WhitePressu snadno dostat se svým obsahem i mimo Českou republiku, tedy i na zahraniční weby. Výhodou je rovněž velké množství copywriterů právě z daných zemí, čímž docílíte kvalitního a jazykově správného obsahu.

WhitePress je tedy místo, které inzerentům umožňuje publikovat, případně získat a publikovat články na českých, ale i zahraničních profesionálních webech, a tím zvýšit svoji návštěvnost a atraktivitu. Naopak majitelům webů WhitePress zase zajišťuje pravidelný obsah a navíc zajímavý přísun peněz. Budování image firmy prostřednictvím důvěryhodných webů je tou správnou cestou.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce