TipTrans.cz se stane vaší pravou rukou při nakupování v čínských e-shopech

Ačkoliv se tuzemské internetové obchody se pyšní nepřeberným množstvím zbožím, nemohou se porovnávat s pestrostí produktového portfolia čínských e-shopů (většinou s anglickou jazykovou mutací). Ať už sháníte elektroniku či oblečení, potěší vás atraktivní ceny. Pakliže se obáváte zbytečně drahého poštovného či nedoručením zásilky do České republiky, můžeme vás uklidnit. V Hongkongu sídlí česká společnost, která vás provede trnitou cestou nakupování z Číny.

Česká firma TipTrans zaměstnává české a čínské pracovníky. Orientuje se jak na běžné zákazníky, kteří objednávají levné zboží z Číny, tak i na firmy nakupující větší objem zboží. A jak to vše funguje? Najdete si konkrétní internetový obchod v Číně, objednáte si zboží a necháte si ho zaslat na adresu TipTrans. Následně vám společnost přepošle zboží na českou adresu za velice nízké poplatky.

Portfolio služeb

- Inzerce -

Společnost TipTrans se stane vaší pravou rukou nejen při přeposílání balíků. Poskytuje komplexní poradenství týkající se nakupování z Číny. Pakliže hledáte specifické zboží, které nabízí pouze čínský e-shop bez anglické jazykové mutace, čínští zaměstnanci vám text ochotně přeloží a pomohou vám s objednávkou. A prozradí vám, zda se jedná o důvěryhodného dodavatele.

Většinou se nákup z Číny platí prostřednictvím platebního portálu PayPal. Můžete se vyhnout registraci na PayPalu, protože TipTrans zaplatí zboží přímo z Číny.

Jaká je cena poštovného?

Největší položkou na faktuře je poštovné z Číny. Výše poštovného se odvíjí od dopravce, kterého si vyberete. Zatímco internetové obchody a firmy zasílající vzorky mají obvykle u dopravců ceníkové ceny, společnost TipTrans si vyjednala výrazné slevy, ze kterých profitují její zákazníci. Poštovné si můžete spočítat na webové kalkulačce. Předem zjistíte, na kolik vás zásilka vyjde. Ještě připočítejte 5 dolarů, které zaplatíte firmě TipTrans za zprostředkování služby.

Firmy odebírající zboží ve velkém množství si mohou sjednat prémiový účet, a potom neplatí žádný poplatek. 

- Z našeho e-shopu -
Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.
[td_block_7 category_id="_related_tag" custom_title="Mohlo by vás zajímat ..." block_template_id="" ajax_pagination="next_prev" limit="6" f_header_font_size="15"]