TipTrans.cz se stane vaší pravou rukou při nakupování v čínských e-shopech

Ačkoliv se tuzemské internetové obchody se pyšní nepřeberným množstvím zbožím, nemohou se porovnávat s pestrostí produktového portfolia čínských e-shopů (většinou s anglickou jazykovou mutací). Ať už sháníte elektroniku či oblečení, potěší vás atraktivní ceny. Pakliže se obáváte zbytečně drahého poštovného či nedoručením zásilky do České republiky, můžeme vás uklidnit. V Hongkongu sídlí česká společnost, která vás provede trnitou cestou nakupování z Číny.

Česká firma TipTrans zaměstnává české a čínské pracovníky. Orientuje se jak na běžné zákazníky, kteří objednávají levné zboží z Číny, tak i na firmy nakupující větší objem zboží. A jak to vše funguje? Najdete si konkrétní internetový obchod v Číně, objednáte si zboží a necháte si ho zaslat na adresu TipTrans. Následně vám společnost přepošle zboží na českou adresu za velice nízké poplatky.

Portfolio služeb

Společnost TipTrans se stane vaší pravou rukou nejen při přeposílání balíků. Poskytuje komplexní poradenství týkající se nakupování z Číny. Pakliže hledáte specifické zboží, které nabízí pouze čínský e-shop bez anglické jazykové mutace, čínští zaměstnanci vám text ochotně přeloží a pomohou vám s objednávkou. A prozradí vám, zda se jedná o důvěryhodného dodavatele.

Většinou se nákup z Číny platí prostřednictvím platebního portálu PayPal. Můžete se vyhnout registraci na PayPalu, protože TipTrans zaplatí zboží přímo z Číny.

Jaká je cena poštovného?

Největší položkou na faktuře je poštovné z Číny. Výše poštovného se odvíjí od dopravce, kterého si vyberete. Zatímco internetové obchody a firmy zasílající vzorky mají obvykle u dopravců ceníkové ceny, společnost TipTrans si vyjednala výrazné slevy, ze kterých profitují její zákazníci. Poštovné si můžete spočítat na webové kalkulačce. Předem zjistíte, na kolik vás zásilka vyjde. Ještě připočítejte 5 dolarů, které zaplatíte firmě TipTrans za zprostředkování služby.

Firmy odebírající zboží ve velkém množství si mohou sjednat prémiový účet, a potom neplatí žádný poplatek. 

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce