Tipy na vánoční dárky (nejen) pro začínající podnikatele

Vymyslet ten správný vánoční dárek může být někdy pořádná výzva, natož pro náročného podnikatele, který je neustále v jednom kole. Nenechte se ale odradit. Máme pro vás pár praktických tipů, ve kterých určitě najdete nějakou inspiraci.

Kvalitní cestovní polštář

Pokud chcete obdarovat někoho, kdo kvůli práci neustále cestuje sem tam, ať už letadlem, nebo vlakem, možná by ho potěšil kvalitní cestovní polštář. Ty nafukovací za pár korun nejsou příliš pohodlné, a pokud chcete nějaké dlouhodobější řešení, toto určitě není cesta. Naštěstí existují kvalitní polštářky z paměťové pěny, které se dají po použití pěkně složit. Sice nejsou tak skladné jako ty nafukovací, ale určitě stojí za to.

Pořádný kryt na telefon

Podnikatelé bývají často v jednom kole, často také někde v terénu s mobilem neustále v ruce či při uchu. Nějaký super odolný kryt na telefon by tak nemusel být k zahození. Pro aktivního člověka jsou skvělé i odolné kryty se stojánkem podobné jako kryt na iPhone 11, který můžete vidět na obrázku. Vypadají elegantně, jsou odolné a praktické.

Odolný kryt na iPhone 11 se stojánkem. Zdroj: Etuo.cz

Rukavice na dotykový displej

Blíží se zima a to, bohužel, pro řadu aktivních lidí znamená práci na mobilu i v mrazech. Proto obdarujte osobu blízkou rukavicemi na dotykový displej. Díky tomu bude na vše a vždy připravena, například i na to, když bude například svým klientům v zimě ukazovat návrhy domu na iPadu před zasněženým pozemkem.

Rukavice na dotykový displej. Zdroj: Etuo.cz

MagSafe příslušenství

Pokud máte kolem sebe někoho, kdo má iPhone 12 nebo iPhone 13, může se mu hodit nějaké MagSafe příslušenství. Je elegantní, nadčasové, praktické a skvělé jako dárek. Můžete tak koupit třeba držák na mobil do auta s nabíječkou. Ten je pro podnikatele, který je neustále na cestách, jako dělaný. Nebo by se mu možná líbily malá peněženka na karty na zadní stranu telefonu. Na stejném principu funguje i externí MagSafe baterie, která je opět velmi užitečným dárkem.

MagSafe příslušenství. Zdroj: Bigstockhoto.com

AirTag pro zapomětlivce

Když je člověk neustále v pohybu, může se snadno stát, že zapomene klíče v autě či na hotelu, případně peněženku a další důležité věci. Majitelé iPhonů to můžou vyřešit prostřednictvím AirTagu, přívěsku, který se zavěsí na klíče, a díky kterému může člověk zjistit, kde je nechal. Samozřejmě, je možné také koupit podobná zařízení jiných značek, které se dají spárovat i s jinými telefony.

AirTag a příslušenství Zdroj: Unsplash.com
Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce