Proč si v otázce zabezpečení zvolit bezpečnostní agenturu?

Proč si v oblasti zabezpečení zvolit bezpečnostní agenturu a podle čeho ji vybrat? Profesionální agentura vám poskytne komplexní bezpečnostní řešení na míru!

Ptáte se, proč poptat bezpečností agenturu pro vaši ochranu? Bezpečnost se v dnešní době stává prioritou číslo jedna. Není divu, míra krádeží, napadení i nelegálního vstupu na cizí pozemek se neustále zvyšuje. Přitom bezpečnost je základní podmínkou spokojeného žití, ale také úspěšného podnikání a růstu firmy. Jenže jak svůj byt nebo objekt efektivně ochránit? Řešením je výběr profesionální bezpečnostní agentury!

Dnešní komplikovaná doba nahrává různým nelegálním činnostem, které nejenže ohrožují zdraví a život člověka, ale mohou také výrazně narušit nebo úplně pozastavit chod firmy. Proto, pokud si chcete být opravdu jistí svou bezpečností nebo bezpečností svých zaměstnanců, je třeba ji zajistit za pomocí zkušených profesionálů. Obvykle se jedná o bezpečnostní agentury, které se zaměřují na fyzickou ostrahu objektů, zabezpečovací, alarmové a kamerové systémy i detektivní činnost.

Úkolem agentury je připravit bezpečností řešení na míru každému klientovi a zajistit tak stoprocentní ochranu při jeho aktivitách, ale i prezentaci zákazníkovi firmy na úrovni. Ať již za pomocí fyzické ostrahy objektu, instalace zabezpečovacích systémů, převozu cenností, detektivní činnosti nebo recepčních služeb.

Pro opravdu profesionální a komplexní provedení těchto služeb je nutné, aby agentura disponovala důkladně proškoleným personálem a moderním technologickým vybavením. Toto vše, a ještě mnohem více, zvládne opravdu pouze bezpečnostní agentura, která čerpá z bohatých zkušeností, nejlépe ze západních zahraničních zemí – názorným příkladem je bezpečnostní agentura PRO SECURITY.

Podle čeho vybírat bezpečnostní agenturu

Kvalitní bezpečnostní agenturu poznáte zejména podle komplexní nabídky bezpečnostních služeb, která je tvořena klientům na míru dle jejich možností a potřeb. Špičková agentura navíc dokáže připravit takové bezpečnostní řešení, které je cílené na smysl pro detail, přesnou komunikaci a precizní kontrolu kvality.

Důležitá je samozřejmě také spolehlivost, důvěryhodnost a bohaté zkušenosti. Za významné plus považujte důraz agentury na vzdělávání jejích zaměstnanců a přísné požadavky na kvalifikaci.

Například agentura PRO SECURITY je v odbornosti svých pracovníků ostrahy na úrovni Německa. Ostrahu objektů u ní provádí pouze ti nejkvalifikovanější bezpečnostní pracovníci, které agentura školí na profesní kvalifikaci úrovně 4 „bezpečnostní referent“. Zatímco minimální hranice vzdělání každého strážného je dle zákona ČR stanovena na úrovni 2 dle EQF, kterou splňuje 99 % zaměstnaných na trhu komerční bezpečnosti ČR. Pro opravdu kvalitní a profesionální ostrahu je tedy úroveň 4 „bezpečností referent“ rozhodně tou nejlepší volbou.

Při výběru bezpečnostní agentury pro veřejnou zakázku je nutné vycházet z platné legislativy a agentury se musí podrobit všem zákonným požadavkům. Agentury, které takovým sítem již prošly, lze s velkou pravděpodobností považovat za spolehlivé.

Podmínky pro soukromé bezpečnostní služby navíc snad již brzy zpřísní dlouho očekávaný zákon o bezpečnostní činnosti, který agentura PRO SECURITY velmi vítá: „Tento zákon vítáme, neboť stanoví jasné kvalifikační předpoklady, zakáže činnost nepoctivým podnikatelům a pročistí tak trh od neseriózních dodavatelů.“

Při výběru vhodné bezpečnostní agentury nezapomeňte ani na pojištění odpovědnosti agentury, které kryje ztráty v případě nečekaných událostí. Kvalitní pojistná smlouva odráží kvalitu bezpečnostní agentury. Limity pojistného plnění pro škody na střeženém majetku nebo újmu střežených osob u agentury PRO SECURITY dosahují až 130 mil. korun na každou pojistnou událost. V tomto ohledu se PRO SECURITY řadí k největším bezpečnostním agenturám v ČR.

Jaká je nabídka služeb bezpečnostní agentury?

Špičková bezpečnostní agentura pro vás zajistí služby různého druhu. Nejčastěji nabízenou a využívanou službou je fyzická ostraha objektů (rodinných domů, budov, areálů, kanceláří, sportovních hal…), dále ostraha veřejných událostí, osobní ochranka, ostraha se psem, mobilní zásahové jednotky či kontrola pracovních neschopností.

Součástí nabídky by měly být i služby zajišťující bezproblémový chod objektu, jako jsou vrátné, recepční nebo úklidové služby. Nedílným prvkem bezpečnostních služeb jsou také objektová řešení a detektivní činnost, prováděná zkušeným soukromým detektivem.

K zajištění bezpečnosti využívá profesionální agentura moderní zabezpečovací systémy, jako jsou elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, elektronická požární signalizace či přístupové a docházkové systémy. Nepřetržitou vzdálenou ochranu zajišťuje napojení systémů na Pult centralizované ochrany (PCO). Díky všem těmto technologiím vám agentura poskytne opravdu účinnou ochranu.

Proč investovat do ochrany bezpečnostní agenturou?

Vzhledem k rapidnímu nárůstu bezpečnostních rizik má investice do ochrany bezpečnostní agenturou své významné opodstatnění. Neustále přibývají firmy, které služby bezpečnostních agentur vyhledávají a hojně jich využívají.

Profesionálně provedené zajištění bezpečnosti eliminuje riziko vzniku ztrát či škod na majetku nebo mu zcela předchází, ale zejména také chrání zdraví i život osob. Investice do bezpečnostní ochrany má prakticky nevyčíslitelnou návratnost, a je-li bezpečnostní ochrana správně nastavena, zasahuje poté do všech činností a poskytuje tu nejvyšší možnou míru bezpečí.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce