Půjčovna aut Praha – auto na den, na víkend i jako dlouhodobý pronájem bez závazků

Ať již budete z jakéhokoliv důvodu hledat autopůjčovnu Praha, hodí se vědět, po službách které z nich sáhnout. Není totiž autopůjčovna jako autopůjčovna. Každý přitom chceme spolehlivý automobil, obvykle i reprezentativní a k tomu též dokonalé služby. Půjčení vozidla zdaleka není jen o samotném automobilu.

Autopůjčovna jako nutnost i životní styl

Služby kvalitní autopůjčovny využíváme každý jinak. Někdy jde prostě o nutnost. Porucha na našem soukromém vozidle nemusí být řešitelná do hodinky, co si na opravu počkáme v autoservisu. Pro některé z nás může být problém zůstat i několik málo hodin bez automobilu. Jiní pár hodin sice ustojíme, ale 24 hodin bez auta už pro nás znamená naprosto nezvládnutelnou logistiku. Stačí, že nebydlíme přímo v Praze, ale dojíždíme několik kilometrů za Prahu. Zejména pokud máme školopovinné děti, k tomu odvážíme stejným autem i partnerku či partnera, můžeme být bez automobilu doslova vyřazeni z běžného fungování.

Naše auto se nám může porouchat i když se s ním zrovna někam chystáme. Pomalu máme zabaleno na dovolenou, a ejhle. Zklame převodovka, klimatizace, cokoliv dalšího. Oprava skutečně nemusí být na pár hodin. V dnešní době pociťujeme i nedostatek náhradních dílů a prodlužování běžné doby oprav. Navíc, vydejte se někam za hranice s automobilem po opravě, který nemáte odzkoušen? Je to hazard, který se může prodražit, ať máte sebelepší pojistku.

Pro někoho je pak automobil z půjčovny doslova součástí životního stylu. Řada lidí se dnes chce chovat ekologicky. Nevlastnit zbytečně automobil, nejezdit na něm denně do práce. Využívat veřejnou dopravu, nebo jezdit na kole, je mnohem ekologičtější. To však rozhodně neznamená, že bychom se skutečně bez automobilu obešli vždy. Absolvovat rodinnou dovolenou je pohodlnější automobilem, a dokonce ekologičtější než letadlem. Najde se řada i jinak běžných životních situací, kdy se nám automobil hodí. Ať již na den, na víkend, nebo na delší období.

Někdy ani nemusíme být ekologem, aby se nám vlastnit automobil nevyplatilo. Obecně to zná mnoho obyvatel velkoměst. Dostat se jde všude snadno MHD. Na skok je to i na letiště či na meziměstské vlakové a autobusové spoje. Hypermarket i obří nákupní centrum máte vedle baráku. K jakémukoliv jinému opět snadno dojedete veřejnou dopravou. Takže když pak jednou za tisíc let potřebujeme automobil, rozhodně je pro nás levnější řešení auto z půjčovny než vlastní, které nás obvykle stojí peníze i když jen tak stojí a čeká, než si na něj jednou za měsíc či za dva vzpomeneme.

Půjčit auto se hodí firmám i soukromým osobám

Proč si automobil půjčujeme jako soukromé osoby, jednotlivci či rodiny, jsme více méně již vyjmenovali. Autopůjčovny však stále více využívají i soukromí podnikatelé či dokonce firmy. Některé firmy potřebují automobily jen sporadicky. Nebo si auta pronajímají pro dočasné zaměstnance, zahraniční spolupracovníky, kteří na čas přijíždějí, nebo půjčovnou řeší i dlouhodobý pronájem aut. Je pro ně výhodnější než leasing či operativní leasing, protože je bez závazků.

Nevlastnit vozidla znamená jejich provoz zcela bez nákladů, zaměstnanců a starostí. Ve výsledku tímto způsobem umí firmy výrazně snížit náklady a zajistit kvalitnější vozidla pro zaměstnance. Firmy mohou automobil z půjčovny využívat i jako benefit pro zaměstnance a nabízet jim lepší vůz, či třeba využití tohoto automobilu pro soukromé účely. Špatně fungující autopůjčovna by firemní zákazníky rozhodně nedokázala uspokojit. Pokud dnes firmy zajímá autopůjčovna Praha, nakonec dorazí k Taggart. Skvělý autopark s perfektními službami je jistotou, že firma nebude muset řešit žádné banality kolem půjčení vozidla. Široký vozový park je též garancí, že se nestane, aby automobil chyběl k zapůjčení.

Levná a spolehlivá autopůjčovna Taggart je řešení pro soukromé osoby i firmy

Taggart je rozhodně autopůjčovnou, která je po právu řazena mezi nejlepší. Z Prahy již své služby rozšířila i do Brna, ale obojí je zavádějící. Nabízí totiž přistavení automobilu kdekoliv v celé České republice a vlastně Taggart už není půjčovna aut Praha, ale česká autopůjčovna. Jestli firma skutečně něčím vyniká, tak je to velikost a kvalita vozového parku. Aktuálně nabízí k zapůjčení více než 300 automobilů. Nikdy vám nenabídne žádné staré, poruchové či poškozené křápy. Automobil nejenže dostanete krásně čistý a naleštěný, ale vždy ve více než provozuschopném stavu ­ maximálně spolehlivý a bezpečný. Půjčované automobily jsou často nová či roční auta s rozumným počtem najetých kilometrů. Jde tedy o vozidla, na které je spolehnutí. Též jsou pečlivě servisovaná.

Nadstandardní služby jako standard

Pro Taggart je řada u jiných půjčoven nadstandardních služeb standardem. Nemusíte se vy přizpůsobovat autopůjčovně, ona se přizpůsobí vašim potřebám. Jak už bylo řečeno, i automobil vám přistaví kdekoliv v České republice. Samozřejmostí je kvalitní asistence a pojištění nejen v ČR, ale v rámci celé Evropské unie. Nikdy nezůstanete bez pomoci, ať již jsi vůz jenom vybíráte a objednáváte, nebo řešíte jakýkoliv problém s vozidlem. Podpora je k dispozici v režimu 24/7, tedy non-stop. Nikdy nemáte starosti se servisem. U jakékoliv délky půjčovné doby se o servis stará Taggart.

A zajímavé jsou i další mikroslužby. V rámci Prahy je vůz přistaven kdekoliv k metru zcela zdarma. Takže vám nevznikají žádné další náklady a dojet k metru z jakékoliv části Prahy je v Praze snadné kdykoliv. Samozřejmostí je v případě zájmu i poskytnutí zkušební jízdy automobilem před jeho zapůjčením. Automobil vám autopůjčovna vybaví potřebnými doplňky. Zapůjčit si lze dětskou sedačku, různé nosiče zavazadlových boxů, samozřejmě navigaci. Takže už se nemusíte zdržovat sháněním této výbavy. Dokonce i kdybyste potřebovali automobil s řidičem, je to za 250 Kč za hodinu možné.

Taggart je levná pražská autopůjčovna na úrovni. U dlouhodobého pronájmu začínají ceny již na 300 Kč/den. I za takto nízkou cenu si půjčujete automobil s nízkým počtem najetých kilometrů. A bát se nemusíte ani žádných skrytých poplatků. Autopůjčovna si zakládá na transparentních a seriózních podmínkách.

Když potřebujete automobil půjčit na déle

Dlouhodobý pronájem aut od Taggart je skutečně bez závazků. Automobil lze vrátit kdykoliv, nikdo vás neváže žádnými dlouhými smlouvami, ani naplatíte navíc za možnost vrácení automobilu. Takže žádné startovací poplatky, ani akontace, jak je to u jiných podobných služeb či v některých autopůjčovnách. Automobil si půjčujete s kompletním fullservisem. ACT mobilita tak pro vás skutečně znamená, že vy jenom tankujete a zbytek za váš řeší personál autopůjčovny. A pořád ještě s výčtem benefitů nekončíme. V Taggart totiž snadno vyřešíte i situaci, kdy vám zapůjčený vůz prostě nevyhovuje. Nesedl vám? Vůbec to nevadí. Zdarma vám automobil v půjčovně vymění za jinou třídu. A výběr je skutečně zajímavý. Půjčit si lze oblíbené vozy Škoda Octavia, ale taktéž exotičtější vozy. Mezi nimi i Ford Mustang či roztomilý Mini Cooper.

K dispozici však jsou i minibusy. Nestačí vám kapacitně ani větší osobní vůz? Taková věc se přihodí, pokud se chystáme s rodinou na výlet, jedeme na akci s větší partou známých, nebo třeba větší skupina kolegů z práce. Taggart funguje i jako půjčovna minibusů a cestovat s nimi lze v České republice a v EU, vyjma Rumunska a Bulharska. Skvělou volbou z vozového parku je například devítimístný Opel Vivaro (2018) s manuální převodovkou za cenu 766 Kč na den. Automatickou převodovku má pak devítimístný Volkswagen Transporter či osmimístný Mercedes-Benz V. Ten potěší i nízkou spotřebou pouhých 6,2 l/100 km. Taggart je tedy připraven stát se i spolehlivým společníkem na větší výpravy.

Fotka od Free-Photos z Pixabay

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce