Kde si koupit kvalitní firemní vůz a proč?

Potřebujete si koupit firemní vůz? Ať už pro vás nebo pro vaše zaměstnance? Poradíme vám, kde si kvalitní automobil pořídit a podělíme se s vámi i o důvody toho, proč upřednostňovat auta ojetá před těmi novými.

Prověřte si auto před jeho koupí

Ačkoliv se někteří lidé bojí nakupovat v autobazarech, díky vývoji technologií a služeb pro zákazníky, je nákup ojetého vozu bezpečnější než kdy dřív. Slyšeli jste už o službě, která za vás libovolné auto prověří a zjistí všechny potřebné informace?

Budete díky tomu tedy vědět kolik má auto najeto, zda bylo v minulosti bouráno a také zjistíte počet předchozích majitelů. Pokud vám to zní jako rajská hudba, nebojte se vyzkoušet autobazar online. Vyberete si libovolné ojeté auto z Evropy, necháte ho prověřit a pak už si jen počkáte, až vám auto doručí až před dům.

Proč upřednostňovat auta ojetá před těmi novými?

Patříte k lidem, kteří si raději kupují nové věci, než ty použité? Kromě toho, že existence autobazarů poskytuje skvělé možnosti nákupu pro začínající řidiče, nabízí i možnost zkušeným řidičům, pořídit si auto jejich snů, za výrazně nižší cenu.

  • Pokud si totiž koupíte nové auto, jeho cena již po první jízdě velice prudce klesne.
  • Proto se vyplatí koupit si auto vaší oblíbené značky v kvalitním autobazaru než zbytečně připlácet za auto nové, které bude po první jízdě již také ojeté.
  • A je tu i další finanční aspekt. Kromě spousty omezení s sebou světová pandemie přinesla i zdražování. A to se bude týkat i cen nových aut.

Kvůli Covidu-19 byla omezena výroba v automobilovém průmyslu, což bude mít za následek neustálé zdražování nových aut.

Kvalita za nízkou cenu

Pokud vás předchozí důvody nepřesvědčily, přinášíme vám další. Jedním z nich je fakt, že v současné situaci je cestování vlastním autem nejbezpečnější. Dopřejte tedy svým zaměstnancům nebo i sami sobě možnost do práce a na služební cesty dojíždět svým autem. Snižujete tím riziko onemocnění a případných omezení, které se ve veřejné dopravě vyskytují.

A pokud patříte k lidem, kteří se stále domnívají, že nejlepší je nakoupit si ojeté auto v Německu, nevěřte tomu. Doba totiž pokročila a kvalitní vůz naleznete i v českých autobazarech. Zároveň neplatí ani mýty o tom, že italská a francouzská auta jsou nespolehlivá. Vždy záleží na konkrétním modelu.

Plánujete-li nákup nového vozidla pro vaši firmu, které bude sloužit jako firemní, zvažte jeho nákup v ověřeném a kvalitním autobazaru. Nejenom, že ušetříte, ale díky moderním službám budete o autu vědět vše, co vědět potřebujete. Nebudete tedy kupovat zajíce v pytli. Spíše naopak. Vše, co se o daném vozidle dá zjistit, se můžete dozvědět. Stačí se pouze svěřit do rukou odborníků.

Zdroj obrázku: JoeZ / Shutterstock.com

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce