Půjčovna aut Brno – to je Taggart

Půjčovny automobilů se mění díky takovým hráčům, jakým je autopůjčovna Brno – Taggart. Vedle krátkodobých pronájmů aut za seriózních podmínek poskytuje rovněž dlouhodobé pronájmy vozů. Proč věřit právě této brněnské autopůjčovně?

Autopůjčovna Taggart Brno poskytuje krátkodobý i dlouhodobý pronájem automobilů za zcela bezkonkurenční ceny. Firma není žádným nováčkem na trhu. Již 10 let si získává své zákazníky a její pražské pobočky jsou nejlépe hodnocenými firmami ve svém oboru. Pochlubit se mohou velkým množství hodnocení a rovněž skvělou známkou. Na Googlu je to 1050+ hodnocení 5* a na Firmy.cz pak 290+ s hodnocením 5*.

Firma mění přístup Čechů k vlastnictví automobilu

Skvělé služby, které autopůjčovna Taggart nabízí, nyní i jako půjčovna aut Brno, přesvědčuje lidi, že vlastnit automobil se stává přežitkem. Auto na leasing i na operativní leasing je služba se závazky. V dnešní dynamické době nám to svazuje ruce a stále více lidí volí raději dlouhodobý pronájem automobilu. Právě autopůjčovna Brno, Taggart, poskytuje dlouhodobý pronájem bez startovacích poplatků a bez zmíněných závazků. Přitom půjčuje skvělé vozy s nízkým počtem najetých kilometrů (průměr je 18 000 km) a s průměrným věkem vozidla 9 měsíců. Obvykle jde o zánovní, často však dokonce o nové vozy.

Dlouhodobý pronájem vozidla se všemi výhodami autopůjčovny

Potřebujete automobil? Hodil by se vám na déle, a tedy i za dobrou cenu? To vše nabízí půjčovna aut Brno – Taggart. Auto je vám schopna přistavit ještě v den objednání. Náklady s provozem, kromě pohonných hmot, údržbou a pojištění, hradí autopůjčovna. Firma vás nezaváže žádnou závaznou dlouhodobou smlouvou, jak je tomu u operativního leasingu a automobil si zapůjčíte, i když vaše registry dlužníků nejsou zrovna čisté jako lilie. Firma nelustruje, ale slouží svým zákazníkům. Nevlastnit auto znamená chovat se ekologičtěji. Když jej potřebujeme, na pár dnů, ale třeba i na celý měsíc. Stačí si jej půjčit.

Fotka od Free-Photos z Pixabay

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce