Papírové krabice a další obalové materiály na jednom místě – to jsou Obaly KREDO

Posíláte? Nejspíš více než dříve. Na formu elektronického obchodu musel přejít každý, u koho je to možné a chce přežít dnešní dobu plnou omezení. Zasíláme více i v případě, že nejsme přímo e-shopem, protože je bezpečnější a efektivnější věci, třeba do servisu, poslat, než tam jít osobně. Proto je více než kdy jindy důležité mít k ruce potřebný obalový materiál.

Bez papírových krabic to nejde

Nejdůležitější pro posílání bývají papírové krabice. Ty se však hodí i na skladování zboží, jeho osobní předání, může jít o různé archivační krabice a krabice sloužící jako reprezentativní balení. Moderním řešením poštovních krabic jsou dnes výškově nastavitelné krabice. Umožňují snižovat náklady na zasílání a díky možnosti poslat krabici v optimálním rozměru umožňují i snižovat uhlíkovou stopu, kterou za sebou zanecháváme.

Posílejte bezpečně

- Z našeho e-shopu -

Zboží je důležité dobře zabalit. Poškodit se může nejen křehké zboží. Existuje velké množství řešení, jak zajistit bezpečné vystlání krabice. Obaly KREDO nabízí již hotové výplně do krabic – fixační materiál, ale rovněž stroje na jeho výrobu. Pořídit si lze fixační tělíska FLO-PAK BIO, hotové výplňové vzduchové polštářky, kartonovou střiž, mačkaný fixační papír i klasické fólie. Můžete si však nakoupit též pouhé polotovary pro výrobu fixace. Ať již jde o papír do stroje na mačkání papíru, či fólie pro výrobu vzduchových polštářků. K dispozici jsou i tato zařízení.

Vše pro balení

Na jednom místě koupíte i potřeby pro balení – fólie a lepicí pásky. Sortiment pásek v nabídce je široký. Od průhledných přes barevné. Nechybí papírové pásky. Na Obaly KREDO koupíte rovněž zpevněné pásky, protiskluzové pásky, bezpečnostní, dekorační a varovné pásky. K dispozici máte i držáky a zalepovače pro snadnou práci s páskou.

Posíláte menší zásilky a věci, které se dají poslat v obálce?

V e-shopu Obaly KREDO si vyberete i různé typy obálek, které se hodí na posílání dokumentů, oblečení, lehké obuvi, ale i drobných součástek či jednotlivých knih. Použití obálky, pokud je to možné, snižuje náklady na poštovné i balné.

- Z našeho e-shopu -
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Mohlo by vás zajímat ...

Inzerce