Papírové krabice a další obalové materiály na jednom místě – to jsou Obaly KREDO

Posíláte? Nejspíš více než dříve. Na formu elektronického obchodu musel přejít každý, u koho je to možné a chce přežít dnešní dobu plnou omezení. Zasíláme více i v případě, že nejsme přímo e-shopem, protože je bezpečnější a efektivnější věci, třeba do servisu, poslat, než tam jít osobně. Proto je více než kdy jindy důležité mít k ruce potřebný obalový materiál.

Bez papírových krabic to nejde

Nejdůležitější pro posílání bývají papírové krabice. Ty se však hodí i na skladování zboží, jeho osobní předání, může jít o různé archivační krabice a krabice sloužící jako reprezentativní balení. Moderním řešením poštovních krabic jsou dnes výškově nastavitelné krabice. Umožňují snižovat náklady na zasílání a díky možnosti poslat krabici v optimálním rozměru umožňují i snižovat uhlíkovou stopu, kterou za sebou zanecháváme.

Posílejte bezpečně

Zboží je důležité dobře zabalit. Poškodit se může nejen křehké zboží. Existuje velké množství řešení, jak zajistit bezpečné vystlání krabice. Obaly KREDO nabízí již hotové výplně do krabic – fixační materiál, ale rovněž stroje na jeho výrobu. Pořídit si lze fixační tělíska FLO-PAK BIO, hotové výplňové vzduchové polštářky, kartonovou střiž, mačkaný fixační papír i klasické fólie. Můžete si však nakoupit též pouhé polotovary pro výrobu fixace. Ať již jde o papír do stroje na mačkání papíru, či fólie pro výrobu vzduchových polštářků. K dispozici jsou i tato zařízení.

Vše pro balení

Na jednom místě koupíte i potřeby pro balení – fólie a lepicí pásky. Sortiment pásek v nabídce je široký. Od průhledných přes barevné. Nechybí papírové pásky. Na Obaly KREDO koupíte rovněž zpevněné pásky, protiskluzové pásky, bezpečnostní, dekorační a varovné pásky. K dispozici máte i držáky a zalepovače pro snadnou práci s páskou.

Posíláte menší zásilky a věci, které se dají poslat v obálce?

V e-shopu Obaly KREDO si vyberete i různé typy obálek, které se hodí na posílání dokumentů, oblečení, lehké obuvi, ale i drobných součástek či jednotlivých knih. Použití obálky, pokud je to možné, snižuje náklady na poštovné i balné.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce