Hledáte nový byt v Praze? Vršovice jako ideální lokalita

Spousta lidí se jen v posledních letech rozhodla, že se odstěhují do Prahy. Není se čemu divit, jelikož hlavní město nabízí nejenom velké množství pracovních příležitostí, ale také vynikající občanskou vybavenost. Nudit se v Praze rozhodně nebudete, vždyť už jen obrovské množství divadel, kin a různých akcích ji předurčuje k tomu, že se stala centrem naší země. Vybrat si tu správnou lokalitu k bydlení v Praze není nijak složité. Hodně oblíbené jsou některé tradiční rezidenční čtvrti. Patří mezi ně bezesporu také Vršovice. Jaké jsou přednosti této lokality, vám prozradíme v následujících řádcích. Přidáme také tip na konkrétní byt.

Skvělé místo k bydlení v Praze

Vršovice představují optimální lokalitu pro život v hlavním městě. Tato čtvrť kombinuje jednak maximální občanské vybavení a jednak také spousty zeleně. Vyrazit můžete třeba do nákupního centra Eden a poté se projít Bezručovými nebo Heroldovými sady. Ostatně mnohé firmy volí v této čtvrti díky zmiňovaným benefitům také pronájem kanceláří v Praze. Jinak jsou ale vynikající prostory pro kanceláře v Praze 1 a v Praze 8. V nabídce společnosti Homeland.cz je spousta takovýchto prostor.

Zapomenout přitom nemůžeme ani na fotbalové fanoušky pražské Slavie nebo Bohemians 1905. Právě tyto kluby mají své stadiony ve Vršovicích. Jinak je ve Vršovicích samozřejmostí skvělá občanská vybavenost a zapomenout nelze ani na dopravní dostupnost této části hlavního města. Využít lze jak tramvají, tak i metra a dalších spojů pražského dopravního podniku. 

Spousta zajímavých bytů

Je více než jasné, že prodej bytů ve Vršovicích se vyznačuje velkou různorodostí dispozičního řešení. Volit je možné jak malé byty, tak i třeba variace 4+kk a větší. Často jsou součástí bytů také rozsáhlé balkony a lodžie. Naším tipem je byt 3+kk v Hradešínské ulici, právě v Praze 10. Jedná se o větší rezidenci, která se nachází v bytovém domě s recepcí. Samozřejmostí je parkování u domu a také luxusní vybavení objektu. Jinak si ale u společnosti Homeland můžete prohlédnout spousty dalších bytů nejen ve Vršovicích.   

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce