Hledáte nový byt v Praze? Vršovice jako ideální lokalita

Spousta lidí se jen v posledních letech rozhodla, že se odstěhují do Prahy. Není se čemu divit, jelikož hlavní město nabízí nejenom velké množství pracovních příležitostí, ale také vynikající občanskou vybavenost. Nudit se v Praze rozhodně nebudete, vždyť už jen obrovské množství divadel, kin a různých akcích ji předurčuje k tomu, že se stala centrem naší země. Vybrat si tu správnou lokalitu k bydlení v Praze není nijak složité. Hodně oblíbené jsou některé tradiční rezidenční čtvrti. Patří mezi ně bezesporu také Vršovice. Jaké jsou přednosti této lokality, vám prozradíme v následujících řádcích. Přidáme také tip na konkrétní byt.

Skvělé místo k bydlení v Praze

Vršovice představují optimální lokalitu pro život v hlavním městě. Tato čtvrť kombinuje jednak maximální občanské vybavení a jednak také spousty zeleně. Vyrazit můžete třeba do nákupního centra Eden a poté se projít Bezručovými nebo Heroldovými sady. Ostatně mnohé firmy volí v této čtvrti díky zmiňovaným benefitům také pronájem kanceláří v Praze. Jinak jsou ale vynikající prostory pro kanceláře v Praze 1 a v Praze 8. V nabídce společnosti Homeland.cz je spousta takovýchto prostor.

- Inzerce -

Zapomenout přitom nemůžeme ani na fotbalové fanoušky pražské Slavie nebo Bohemians 1905. Právě tyto kluby mají své stadiony ve Vršovicích. Jinak je ve Vršovicích samozřejmostí skvělá občanská vybavenost a zapomenout nelze ani na dopravní dostupnost této části hlavního města. Využít lze jak tramvají, tak i metra a dalších spojů pražského dopravního podniku. 

Spousta zajímavých bytů

Je více než jasné, že prodej bytů ve Vršovicích se vyznačuje velkou různorodostí dispozičního řešení. Volit je možné jak malé byty, tak i třeba variace 4+kk a větší. Často jsou součástí bytů také rozsáhlé balkony a lodžie. Naším tipem je byt 3+kk v Hradešínské ulici, právě v Praze 10. Jedná se o větší rezidenci, která se nachází v bytovém domě s recepcí. Samozřejmostí je parkování u domu a také luxusní vybavení objektu. Jinak si ale u společnosti Homeland můžete prohlédnout spousty dalších bytů nejen ve Vršovicích.   

- Z našeho e-shopu -
Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Mohlo by vás zajímat ...

Inzerce