Jak udělat teambuilding, konferenci nebo firemní večírek zábavný?

Téměř každá firma čas od času pořádá nějakou akci, pomocí níž chce stmelit zaměstnance a zároveň se jim odvděčit za jejich práci. Tradiční jsou zejména vánoční a novoroční večírky, v poslední době si zaměstnavatelé chválí i teambuildingy pořádané za účelem zlepšení kolektivu. Jenže zaměstnanci takové akce obvykle vidí jinak – jako zlo, jejž je prostě potřeba přetrpět. Jak zařídit, aby to u vás ve firmě bylo jiné?

Strojená atmosféra, kdy se lidé snaží tvářit, jak se výborně baví, je ukazatelem, že se akce příliš nepovedla. Na dobré firemní události se návštěvníci uvolní a užívají si zábavu, a to ať už jde o večírek, nebo formálnější konferenci. Přejete si, aby se i vámi plánovaný event takhle povedl? Svěřte plánování do rukou odborníků.

Nechte profesionální agenturu, ať vymyslí lákavý program

- Inzerce -

Ať už chystáte teambuilding, konferenci či třeba family days, nechte si poradit, co má mezi lidmi největší úspěch. Laserové show, koncerty, pěnové bazénky a skákací hrady pro děti, plavba po řece jako teambuildingová aktivita. Jak vidíte, možností je opravdu mnoho. Často jde o finančně nenáročné věci, které by vás ale normálně nenapadly.

Bavte se a nenechte se zatěžovat organizačními činnostmi

Pokud si na pořádání konferencí, večírků či jiných událostí nenajmete odborníky, budete to vy, nebo zaměstnanci vaší firmy, kdo se o vše postará. Nejen během příprav, ale i v průběhu akce. Někdo bude muset obsluhovat a zařizovat organizační věci. Jestli si tedy nenecháte nachystat akci na klíč, pozvěte si aspoň hostesky Praha. Profesionálně vyškolené slečny si vždy zachovávají úsměv na tváři, postarají se nejen o roznášení pokrmů, ale také o prezentaci firmy na roadshows apod.

Chcete také přichystat snový zážitek? Kontaktujte eventovou agenturu Benchmark, která má 10 let zkušeností a vyznačuje se kreativitou, promyšlenou dramaturgií i dechberoucí scénografií. Mezi jejich spokojené klienty patří i takoví giganti jako třeba společnost Logo.

- Z našeho e-shopu -
Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.
[td_block_7 category_id="_related_tag" custom_title="Mohlo by vás zajímat ..." block_template_id="" ajax_pagination="next_prev" limit="6" f_header_font_size="15"]