Hledáte spolehlivého partnera pro kurýrní služby? Zaostřete na ShipEx!

Aktuální nabídka na poli přepravních společností obsahuje několik silných jmen. V následujícím článku vám představíme jednu z nich a základní parametry, kterými se při výběru řídit. Přesvědčíme vás, že je rozhodně výhodné zvolit pro dlouhodobou přepravu vašich zásilek právě ShipEx. 

ShipEx přepraví dopis i celý kontejner

ShipEx funguje na mezinárodním trhu několik let a spolupracuje s těmi nejlepšími dopravci tak, aby jejich služby uspokojily i ty nejnáročnější požadavky. Potřebujete doručit komponenty pro svou výrobu ze zahraničí nebo naopak hledáte strategického partnera pro rozvoz objednávek uskutečněných prostřednictvím vašeho mezinárodního e-shopu? ShipEx přepraví malé expresní dopisy i obří kontejnery. Problém pro ně není ani paletová přeprava!

Proč jejich ceny nemají konkurenci?

ShipEx má uzavřené smlouvy s DHL, UPS, FedEx, PPL, Toptrans a dalšími silnými hráči na přepravním trhu. Díky tomu, že funguje prostřednictvím sdružování zásilek, které výše uvedeným kurýrním společnostem předává napřímo, má s nimi opravdu exkluzivní cenové nabídky a úsporu až 80 % z ceny přepravného. Tu čerpá koncový zákazník – tedy vy!

Hlavní konkurenční výhody:

Shipex konkurenci převyšuje ve všech zásadních kategoriích, které u přepravních společností musíte porovnávat a hodnotit:

  • poměr cena/kvalita,
  • počet zemí světa, ve kterých jsou služby aktivní,
  • jednoduchost podání,
  • design stránek přepravce,
  • druhy zásilek možných k přepravě,
  • rychlost doručení v mimoevropských zemích.

Jak funguje objednání?

Chcete objednat přepravu zásilky? Fyzická i právnická osoba tak může učinit jednoduše prostřednictvím online formuláře umístěného na stránkách ShipEx. Jednoduše zadáte rozměry a hmotnost zásilky, zemi vyzvednutí i zemi dodání a okamžitě zjistíte předpokládanou cenu. Samozřejmostí je vygenerování sledovacího čísla zásilky. Díky kterému bezpečně víte, kde se právě váš balík či paleta nachází.

Kdo jim důvěřuje?

Služby ShipEx využívají silné české firmy s nadnárodním přesahem i zavedené love brandy. Jsou mezi nimi například Seznam.cz, Škoda, KPMG, Bontonfilm i Poslanecká sněmovna České republiky. I pozitivní recenze spokojených klientů jsou dalším a neposledním důvodem, který by měl rozhodovat o tom, zda navážete obchodní spolupráci. Máte další dotazy ke službám ShipEx? Neváhejte je kontaktovat!

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce