Jak napsat životopis v angličtině nebo v němčině?

Ucházíte se o práci v nadnárodní firmě nebo v zahraničí? Pak bude potřeba napsat životopis v cizím jazyce. Na pracovním portálu Profesia.cz najdete vzory životopisů v angličtině a v němčině i nové formuláře pro tvorbu profesního životopisu zdarma a na míru.

Profesní životopis bez jazykových přešlapů

Stejně jako v češtině, i v cizojazyčné verzi by měl být životopis především přehledný a správně strukturovaný. Uvědomte si, že všichni personalisté vás nejprve budou hodnotit právě podle kvality životopisu, proto by rozhodně neměl obsahovat formulační ani pravopisné chyby.

Pomoc můžete v takovém případě najít na pracovním portálu Profesia, kde máte možnost zdarma připravit životopis i v angličtině nebo v němčině. Vše, co zadáte do svého životopisu výběrem z naší rozsáhlé databáze návrhů, pro vás automaticky přeložíme. Překládáte pouze to, co sami napíšete. Cizojazyčnou verzi si můžete uložit i samostatně a mít ji vždy po ruce.

Možnost tvorby vice variant životopisu

Životopis uchazeče by měl co nejvíce odpovídat požadavkům na vypsanou pozici a doložit, že jste vhodný kandidát CV by mělo odpovídat tomu, co potenciální zaměstnavatel od uchazečů o dané místo potřebuje. Proto si můžete nyní na Profesii uložit více variant životopisu a na jednotlivé nabídky reagovat takovou podobou CV, která nejlépe odpovídá nárokům potenciálního zaměstnavatele.

Další výhodou poskytující variabilitu oproti jiným formulářům je možnost zadávat v rozšířené podobě informace o svých dovednostech. Vaše konkrétní dovednosti a jejich úroveň jsou jednou ze základních věcí, kterých si náboráři všímají.

Na vzhledu záleží

O tom, jak životopis personalistu zaujme, rozhoduje i jeho grafická podoba. Přehledný životopis v moderním designu má jistě větší naději na úspěch. Proto mezi novinky na Profesia.cz patří i nová sada kvalitních vzorových šablon.

 Ty nabízejí řadu podob tak, aby vyhovovaly uchazečům o různé typy profesí a zaujaly na první pohled. V průběhu celé tvorby životopisu máte navíc možnost intuitivního náhledu, takže udržíte plnou kontrolu nad jeho podobou

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce