Nutně si potřebuji pořídit nový počítač, avšak nemám na něj…

Tato situace se stala asi noční můrou všech podnikatelů, zvláště pak pokud se stane v období uzavírání účetnictví či odvádění daní. Počítač je nabitý informacemi a obsahuje cenné programy, bez nichž se skutečně neobejdete, avšak tento váš pomocník z nenadání vypověděl službu. Nikomu skutečně nepřejeme, aby se mu tento problém stal, ale v případě jeho uskutečnění by bylo dobré vědět, jak se zachovat a co dělat. Proto si dnes povíme pár tipů.

Jak tuto situaci vyřešit?

Každého by asi napadlo použít záložní notebook nebo osobní počítač, avšak takovou možnost nemusí mít každý. Proto musí někteří podnikatelé vyrazit do obchodu, kde si nový počítač zakoupí. Pokud jsou zrovna ve finanční tísni, mohou využít služeb CreditMax, která nabízí rychlé online půjčky bez zajištění. Sjednat si je můžete velice rychle přes internet a peníze máte na účtu během několika okamžiků. Jedná se tedy o ideální způsob, jak přijít velice rychle k penězům.

Je to opravdu tak jednoduché?

Tento způsob půjčení peněz je možná jednodušší, než si myslíte. U půjček Creditka.cz stačí pouze vyplnit individuální žádost a tím je dílo hotovo. K přiklepnutí půjčky stačí pouze dosvědčit totožnost občanských průkazem, mít založený bankovní účet v tuzemsku, a to je vlastně vše. Jde tedy o ideální způsob, jak přijít rychle k malému obnosu peněz. Pochopitelně si takto nepůjčíte velké částky, avšak na nečekané výdaje to bude bohatě stačit.

Nejedná se o podvod?

Pochopitelně můžete mít nějaké pochybnosti, zda je vše legální a zda nejde o podvod. Buďte však zcela klidní, vše se děje pod přísným dohledem centrální banky, tudíž jsou půjčky Microcredit naprosto bezpečné. Pokud jste tedy podnikatel nacházející se v momentální finanční tísni, určitě využijte těchto služeb.

Pokud se rozhodnete pro nebankovní půjčku, určitě si nejprve ujasněte, od koho si půjčujete a nezapomeňte si prohlédnout i uživatelské reference.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce