Díky chytrému prodeji nemovitosti vyřešíte své finanční závazky ještě před jeho dokončením

Ještě ani nevystavíte inzerát, a už máte prodáno. Připadá vám to jako science-fiction? Díky modernímu zázemí specializovaných realitních kanceláří na našem trhu je tomu přesně naopak. V Praze a Středočeském kraji může nabídnout takové know-how například Edoxreality se 14 lety zkušenostní na realitním trhu.

Tajemství úspěchu? Osobní kontakt s nakupujícími

V každém okamžiku může Edoxreality.cz nabídnout vaší nemovitosti okolo 6 000 potenciálních zájemců, kteří jen čekají na váš inzerát. Tím však celý proces nabídky samozřejmě nekončí. Ve hře jsou i sociální sítě, cílené nabízení vaší nemovitosti přes e-mailové newslettery nebo přesně zamířené nabídky call centra a samozřejmě i profesionálně zorganizované prohlídky.

První kroky k tomu, jak úspěšně prodat byt, však začínají jeho správnou prezentací. Homestaging, 2D a 3D vizualizace, pořízení videa a fotografií z dronu a profesionální fotografie interiéru – to vše bude pro vaši nemovitost samozřejmostí, aniž byste museli zaplatit cokoliv navíc.

Když chcete peníze rychle

A to není vše. Potřebujete-li získat peníze opravdu rychle, nabídne vám Edoxreality.cz okamžitou zálohu až do výše 2 000 000 Kč, nebo rovnou výkup bytů a domů s vyřízením veškerých nutných formalit. Nemusíte se bát, tratit nebudete – získat totiž můžete až 95 % tržní hodnoty nemovitosti.

A na stejném principu funguje i garance odkupu nemovitosti po sjednané době, určené pro její prodej. Z realitní kanceláře v Praze – Edox reality tak nikdy neodejdete s nepořízenou. A nezáleží na tom, zda máte svou nemovitosti výlučně v osobním vlastnictví, či zda se aktuálně potýkáte s vlastnictvím podílovým, závazky třetích stran nebo dokonce čelíte návštěvám exekutora! Tým se 14 lety zkušeností a praxe najde řešení i tam, kde běžným realitním kancelářím dochází dech! Vyzkoušejte to a nechte si provést odhad své nemovitosti zcela zdarma. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na stránkách Edoxreality.cz

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce