Kde pořídit skladové i roční vozy a spolehnout se na jejich servis?

Je faktem, že se v dnešní době lidé bez auta neobejdou. Ženy ho potřebují na nákupy a pro vození dětí do školy. Pánové se dopravují do práce. Živnostníci preferují skladové vozy pro přepravu zboží a materiálu.

Nový, či ojetý?

Snad každý člověk si před pořízením automobilu položí otázku, zda koupit nový, či zánovní vůz. V tomto případě hraje hlavní housle cena, protože ne všichni mají na kontě dostatečný obnos. Někdo si ojetá auta chválí více. Nové modely potěší náročné klienty. Pokud nevíte, jaký typ je pro vás vhodnější, podívejte se na pestrou paletu zbrusu nových, ročních, zánovních i skladových vozidel od společnosti Auto Podbabská, kterou najdete Pod Paťankou už více než 40 let. Potěší vás nejen bohatý sortiment, ale také odborné služby autorizovaného servisu, automatická myčka aut a plnicí stanice CNG. Mrkněte se na nové, starší i skladové vozy Škoda a Volkswagen.

Proč roční vozy Škoda?

Jedná se o automobily mladší 18 měsíců, které mají najeto maximálně 30 000 kilometrů. Samozřejmostí je super stav. Škoda roční vozy ohromí náročné zákazníky i klienty, kteří chtějí koupit kvalitní produkt rychle a za dobrou cenu. Veškerá roční vozidla Škoda mají 4 nebo 5 letou tovární záruku od ŠKODA AUTO. Spolehnout se můžete rovněž na záruku výměny auta. V každém případě zaujmou i skladové vozy Škoda a Volkswagen. Nejlepší jsou osobní návštěva a předváděcí jízda.

Co nabízí autorizovaný servis Škoda?

Určitě potěší autorizovaný servis Škoda, který zahrnuje kompletní záruční a pozáruční servis, karosářské a lakýrnické práce, prodej náhradních dílů i přednostní servis vozů zakoupených v prodejně Auto Podbabská. K dalším službám patří měření emisí, mobilní non stop servis, STK kontrola a seřízení geometrie, ruční mytí vozů, výměna pneumatik a montáž autorádií, mobilních telefonů a hands-free sad.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce