Vlhký objekt obvykle čeká sanace zdiva

Sídlíte či podnikáte ve vlastním objektu, ale bojujete s vlhkostí, plísní a degradací stavebních konstrukcí? Objekt bude potřebovat sanaci a izolaci zdiva.

Prostory k podnikání umísťujeme často do suterénních či přízemních prostor. Právě ty jsou primárně ohroženy vlhkostí. Tu může způsobovat nesprávně navržený terén a plochy v okolí budovy, ale i stará izolace zdiva, která již neplní svoji funkci. V takto problematických prostorách je zvýšená vlhkost, dochází k degradaci omítek a podlah, vznikají nezdravé plísně. Pobývat v podobných prostorách není z hlediska zdraví vhodné. Problematické bývá ale i skladování. Skladované zboží či spotřební příruční materiál může vlhnout a touto vlhkostí se poškozovat. Nepříjemný odér poznáte dokonce i po čichu.

Na izolace a sanace myslete ještě před zahájením rekonstrukce

Pouštíte se do rekonstrukce suterénních či přízemních prostor pro podnikání? Prověřte si, jestli je izolace zdiva v pořádku. Pokud se objekt potýká s problémy s vlhkostí, bude nutná sanace zdiva odbornou firmou. Na tu se zaměřuje firma Františka Hróza. Ta nabízí teoretické i letité praktické zkušenosti s prováděním izolací a sanací vlhkých budov.

Společnost Františka Hróza je vybavena pro veškeré typy používaných sanačních a hydroizolačních technologií. Realizuje podřezání zdiva řetězovou pilou i diamantovým lanem, narážení ocelových plechů, chemickou injektáž, aktivní elektroosmózu i hydroizolaci spodních staveb pomocí PVC materiálu.

Nechte si navrhnout nejoptimálnější řešení

Každá stavba potřebuje jiný typ sanačního zásahu. Záleží na stavu nemovitosti i jejím zdivu, které zásadně ovlivňuje to, jaký způsob hydroizolace je nutné zvolit. Ve firmě Františka Hróza vám vždy navrhnou nejoptimálnější řešení, které vede k rychlému zlepšení stavu nemovitosti, mnohdy i k její záchraně. Staré nefunkční izolace vedou mnohdy až k narušení statiky domu, k znehodnocení provedené rekonstrukce i k nemožnosti přízemní či suterénní prostory obývat.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce