Potřeby pro elektrikáře – Kde najdete moderní, kvalitní produkty?

Moderní technologie se neustále vyvíjí, a to platí v odvětví od řemesel až po multimediální sféru. Začněme však od oboru, který potřebuje každý z nás. Elektřina. Velmi nám usnadňuje život, bez ní bychom žili velmi nekomfortně, pokud vůbec, i proto se často skloňuje téma, co by se stalo, kdyby přišel blackout. Svět elektřiny je rovněž plný vychytávek, pomůcek, technologií, které během pár let ušly velký kus cesty. Jaké jsou trendy prvky?

Kabely CYKY – jak je využít?

Elektrické kabely jsou základními prvky, které potřeby pro elektrikáře nabízí. Umožňují přenosy elektřiny, zvuku nebo dat. Logicky je nelze vynechat u žádné elektroinstalace, však sami víte, že i když někdy překáží, zatím nebyla vynalezena forma, kdy bychom se mohli zcela spolehnout na bezdrátovou technologii. Mezi často používané typy patří silové kabely CYKY, CYKYLo, CYSY, AYKY, CYH, SYKFY atd. Co jsou silové kabely CYKY? Mají měděné jádro, které je optimální pro klasickou elektroinstalaci v domácnosti. Lze je položit v zemi, vést pod omítkou nebo lištami. Plochá obdoba tohoto prvku je CYKYLo a hodí se tam, kde není tolik prostoru. Kabel AYKY má hliníkové jádro. Aplikuje se do země a je optimální pro instalaci elektrické energie na delší vzdálenosti. Kabely CYSY jsou úžasně flexibilní, jedná se o ty, které představují šňůry u domácích spotřebičů. Typ CYH je tvořen plochou dvojlinkou a nejvíce se hodí k propojení přístrojů uvnitř domácností.

WAGO svorky – rychlost a bezpečnost

Jak jednotlivé prvky elektrické energie propojovat? Pro elektrické vodiče a datové kabely jsou optimální WAGO svorky. Slouží k rychlému a bezpečnému propojení obdobně jako bužírky, izolační pásky nebo i prodlužovačky. Jde o bezšroubovou formu prvku, instalace je tak snadná a spolehlivá. Existuje více druhů spojů, do některých svorek v podstatě jen zasunete kabely, jinde spoj lze pojistit páčkou. Pokud hledáte nejen tyto produkty, podívejte se na nabídku společnosti Elfetex.cz, která nabízí služby a produkty v oblasti elektrotechniky. Potěší vás velký výběr za rozumnou cenu.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce