Jak nejlépe vybavit restauraci? Se stylovým gastro nábytkem nešlápnete vedle

Provozujete restauraci, bar nebo kavárnu? Pak vám jistě záleží na tom, aby se u vás hosté cítili příjemně a pohodlně. Jen tak se k vám totiž budou pravidelně a rádi vracet.

Dejte si záležet na dokonalé atmosféře

Hosty samozřejmě naláká skvělá kuchyně a široký sortiment vybraných nápojů. Ale to pravé, čím vyniknete mezi ostatními podniky v okolí, je jedinečné prostředí. Proto rozhodně zařizování své provozovny nepodceňujte, popusťte uzdu fantazii, hrajte si a vytvořte prostory, které okouzlí každého návštěvníka.

Preferujete jednoduchou eleganci, rustikální nebo vintage styl? Každý z nich má své kouzlo.

Při volbě tváře podniku je dobré držet se nejen svého vkusu, ale také charakteru provozovny. Vybavujete útulnou kavárnu, komorní klub nebo malou rodinnou restauraci vyhlášenou skvělou domácí kuchyní a osobním přístupem k hostům? Vintage nábytek a zajímavé starožitné doplňky budou to pravé ořechové. V podniku s atmosférou šedesátých či sedmdesátých let se zase neobejdete bez retro nábytku. A vysoce frekventované restaurace či bistra v moderních obchodních čtvrtích zase nedají dopustit na jednoduchou moderní eleganci v jasných barvách. Nejen, že z ní dýchá čistota a svěžest, ale úklid i údržba nábytku s hladkými liniemi jsou snadné a rychlé.

Jaký nábytek budeme potřebovat?

Mezi nezbytný nábytek do restaurace , kavárny, vinárny či pohodlné cukrárny v první řadě patří stoly a židle. Pro pohodlné posezení u kávy a zákusku nebo sklenky vína jsou ideální kulaté stolky s pohodlnými židlemi. Jako  restaurační nábytek jsou zase vhodnou volbou stoly s větší plochou desky. A pokud máme možnost umístit sezení i u baru, skvělou službu nám prokáže  barové židle. Na zahrádce použijeme venkovní  gastro nábytek s povrchovou úpravou odolnou vůči povětrnostním vlivům.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce