Jak nejlépe vybavit restauraci? Se stylovým gastro nábytkem nešlápnete vedle

Provozujete restauraci, bar nebo kavárnu? Pak vám jistě záleží na tom, aby se u vás hosté cítili příjemně a pohodlně. Jen tak se k vám totiž budou pravidelně a rádi vracet.

Dejte si záležet na dokonalé atmosféře

Hosty samozřejmě naláká skvělá kuchyně a široký sortiment vybraných nápojů. Ale to pravé, čím vyniknete mezi ostatními podniky v okolí, je jedinečné prostředí. Proto rozhodně zařizování své provozovny nepodceňujte, popusťte uzdu fantazii, hrajte si a vytvořte prostory, které okouzlí každého návštěvníka.

Preferujete jednoduchou eleganci, rustikální nebo vintage styl? Každý z nich má své kouzlo.

- Inzerce -

Při volbě tváře podniku je dobré držet se nejen svého vkusu, ale také charakteru provozovny. Vybavujete útulnou kavárnu, komorní klub nebo malou rodinnou restauraci vyhlášenou skvělou domácí kuchyní a osobním přístupem k hostům? Vintage nábytek a zajímavé starožitné doplňky budou to pravé ořechové. V podniku s atmosférou šedesátých či sedmdesátých let se zase neobejdete bez retro nábytku. A vysoce frekventované restaurace či bistra v moderních obchodních čtvrtích zase nedají dopustit na jednoduchou moderní eleganci v jasných barvách. Nejen, že z ní dýchá čistota a svěžest, ale úklid i údržba nábytku s hladkými liniemi jsou snadné a rychlé.

Jaký nábytek budeme potřebovat?

Mezi nezbytný nábytek do restaurace , kavárny, vinárny či pohodlné cukrárny v první řadě patří stoly a židle. Pro pohodlné posezení u kávy a zákusku nebo sklenky vína jsou ideální kulaté stolky s pohodlnými židlemi. Jako  restaurační nábytek jsou zase vhodnou volbou stoly s větší plochou desky. A pokud máme možnost umístit sezení i u baru, skvělou službu nám prokáže  barové židle. Na zahrádce použijeme venkovní  gastro nábytek s povrchovou úpravou odolnou vůči povětrnostním vlivům.

- Z našeho e-shopu -
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Mohlo by vás zajímat ...

Inzerce

iDoklad