Originální diář je reklamní předmět trvalé hodnoty

Každá společnost, většího i menšího charakteru, by měla mít vlastní propracovaný systém propagace. Oslovit cílovou skupinu nenásilně, přitom atraktivně, je poměrně těžké. Nicméně s reklamními předměty v podobě diářů a záznamníků je prezentace mnohem jednodušší. Chcete-li své reklamní kampani vtisknout punc originality, vsaďte na nápadité diáře českého nakladatelství Helma 365.

Co na srdci, to na obálce. Přesně pod tímto heslem největší tuzemské nakladatelství Helma 365 představuje pestrou nabídku diářů, bloků a záznamníků. Přestože se říká, že by člověk neměl soudit knihu podle obalu, u diářů a podobných reklamních předmětů platí opačné pravidlo. Právě obal je první, co cílovou skupinu zaujme.

Při navrhování obalových desek diáře byste měli být kreativní, neboť v marketingovém segmentu se fantazii meze nekladou. Jednobarevné desky s logem společnosti jsou jakýmsi standardem. Mnohdy si potenciální zákazník, jemuž se jednolitý diář dostane pod ruky, ani nevšimne, o jakou společnost se jedná. Kdežto deskám zobrazující příběh vaší firmy bude věnovat pozornost.

Diáře z lamina

Trendem posledních let je lamino materiál, na který se dá tisknout celoplošně. Více informací, vč. srovnání s tradičními službami, najdete na této stránce: www.helma365.eu/lamino-diare.

Diáře z lamina nabízí již zmíněné nakladatelství Helma 365, jehož produktové portfolio zahrnuje také nástěnné kalendáře, stolní kalendáře a nedatované výrobky. Helma 365 je synonymem pro inovaci, spolehlivost a odlišnost.

Nakladatelství na českém trhu působí již více než dvacet let. Již od svého vzniku se orientuje na produkci kalendářů a diářů, přičemž v současné době představuje nejvýznamnějšího českého výrobce produktů s kalendáriem. Ročně z výroby vyjde 6 milionů kusů kalendářů a diářů, které se distribuují do více než dvaceti zemí Evropy. V nakladatelství Helma 365 se můžete těšit na vysokou kvalitu služeb a špičkový servis. 

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce