Web je pro podnikání základ? Jak si vytvořit levně webové stránky a sám si je spravovat?

Nechat si udělat externě webové stránky bývá cestou trnitou. Ne vždy máme ty správné reference a někdy prostě šlápneme vedle. Mnozí se nadchnou pro možnost udělat si webové stránky svépomocí. Po prvním entusiasmu to však vzdají. Přece jen budovat web tzv. od píky je náročné. Ten, kdo to nevzdal, mohl už narazit na sytém, který snadnou tvorbu webových stránek a i jejich následnou správu bez problémů umožňuje.

Vlastní web? To zvládnete!

Vybudovat web zdarma lze díky webové službě Saywebpage. Vidíte, ničím se nezdržujeme a jdeme rovnou k věci. Protože přesně tak se máte možnost do budování svých webových stránek pustit i vy sami. Systém, díky kterému si web vytvoříte, na kterém vám poběží, a který vám umožní i jeho správu, existuje. A bude jen na vás, jak jej budete obsahově rozvíjet. Saywebpage nabízí systém pro lidi a podnikatele, kteří mají rádi kontrolu nad vším, co dělají. A současně těm, kteří potřebují ušetřit.

Co čekat od systému Saywebpage

Je samozřejmostí, že vaše webové stránky mohou běžet na vlastní doméně, kterou již máte zaregistrovanou, nebo si ji zaregistrujete. Administrátoři firmy na vaši žádost doménu přesměrují a vy máte možnost začít s přípravou webu.

Systém Saywebpage nabízí všechny moderní vymoženosti. Samozřejmostí je možnost editace vlastních stránek, a to 24 hodin denně. Už nečekáte po zaslání zadání programátorům či externím editorům. Potřebujete rychlou změnu na stránkách? Uděláte si ji hned. Celý systém editace je přitom velice jednoduchý a bez potřeby technických znalostí.

Stránky se rovněž načítají velice svižně. Vyhledávače, zejména Google, vás tak nebudou penalizovat za pomalé načítání stránek a nezhorší se tím vaše SEO. Rychlé stránky působí dobře i na jejich uživatele a je statisticky prokázáno, že délka jedné návštěvy i počet zhlédnutých stránek je přímo úměrný rychlosti načítání webu.

Potřebujete i mobilní verzi? Nepotřebujete!

Díky tomu, že Saywebpage je responzivním systémem, nepotřebujete tvořit web zvlášť pro počítače, tablety, mobilní telefony či různá rozlišení těchto zařízení. Responzivní webové stránky se přizpůsobují samy, a vy proto nemusíte nic dělat. Šetří to čas i peníze.

TIP: Jste z Brna a okolí a potřebujete web? Podívejte se na odkaz webové stránky Brno.

Editace, kterou pochopí i laici

Snadnost práce se systémem jsme již vyzvedli. Kdo ale ještě stále nevěří, má možnost podívat se na videoprůvodce editací. Ta každého krok za krokem provede vším od registrace až po vypublikování hotových webových stránek.

Platíte jen malý poplatek za provoz

Za vytvoření webu skutečně nic neplatíte. Vytvoříte si jej snadno a rychle bez cizí pomoci. Levný je i pronájem systému, na kterém vaše webové stránky poběží. Firma nabízí dva balíčky.

Za cenu 99 Kč/měsíc získáte základní balíček, který však většině zákazníků stačí. V ceně je .cz doména, hosting 500 MB a jedna e-mailová schránka na vlastní doméně.

Za cenu 175 Kč/měsíc získáte neomezený balíček. V ceně je .cz doména, hosting 1200 MB a tři e-mailové schránky na vlastní doméně. Současně máte u tohoto balíčku možnost napojení na službu Google Analytics.

TIP: Podnikáte na Slovensku? Podívejte se na odkaz Tvorba webových stránok.

Vyzkoušejte si systém na tvorbu webových stránek zdarma

Pořád si nejste jisti, jestli webovky svépomocí zvládnete? Nezvažujte a vyzkoušejte si to živě. Saywebpage nabízí možnost vyzkoušet si celý systém bez jakýchkoliv omezení na 30 dní zdarma. Nemusíte dokonce ani nikam zadávat platební kartu. Takže nehrozí, že se vám po skončení zkušební lhůty začnou automaticky strhávat měsíční poplatky za používání systému. Na konci zkušební lhůty se prostě rozhodnete, jestli do toho jdete, nebo ne. Anebo třeba start práce na svých webových stránkách odložíte o měsíc.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce