Parádní kancelářské prostory v Hradci Králové

Moderní a prostorné kanceláře už dávno nejsou jen doménou Prahy a jiných velkých měst. Po celé republice přibývá rekonstruovaných budov, které nabízí ideální prostory pro sídlo větší či menší firmy. A jeden takový objekt se nachází přímo v centru Hradce Králové.

Jste-li z Hradce Králové, budovu, o kterou se jedná, nejspíš znáte. Pravděpodobně jen nevíte, že se v ní nachází volné kancelářské prostory. Nachází se hned na rohu Švehlovy ulice na náměstí Svobody a sídlí v ní mimo jiných společností také Wüstenrot.

Vždy je lepší být v centru dění

Skvělá lokalita je úžasnou výhodou pro potenciální zákazníky i zaměstnance. Každý v Hradci ví, kde je náměstí Svobody, a tak k vám trefí. Zaměstnance zase potěší, že v okolí své kanceláře mají veškerou občanskou vybavenost – kavárny, restaurace, školky, obchody, parky, městský úřad či sportovní areál.

Důležitá je dopravní dostupnost

Pronájem komerčních prostor Hradec Králové na náměstí Svobody je vynikající rovněž z hlediska dopravní dostupnosti. Zastávka MHD je vzdálená pouhé tři minuty chůze, v blízkosti je dostatek parkovacích míst (veřejné parkoviště dvě minuty chůze) a za pět minut dojedete na čerpací stanici.

2 měsíce pronájmu zdarma

Budova se žlutou omítkou a velkými okny má pět pater a nabízí reprezentativní kanceláře pro firmu každého zaměření. V domě je centrální schodiště a volné prostory se dají využít jako obchodní jednotky, kanceláře, showroom firem či zázemí služeb. Momentálně jsou k dispozici ještě kancelářské prostory ve druhém patře a komerční prostory v patře třetím.

O pronájem kanceláře Hradec Králové se stará skupina CREAM zaměřující se na rekonstrukci a výstavbu nových objektů. Chcete-li se dozvědět bližší informace a cenové podmínky, bude nejlepší je přímo kontaktovat. Moc s tím neváhejte, jelikož aktuálně běží akce dvouměsíčního pronájmu zcela zdarma!

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce