Proč si vybrat mycí linky a boxy iWash?

Vlastníte-li jako firma rozsáhlý vozový park, určitě vám přijde vhod osobní mycí linka, která vám bude kdykoliv k dispozici. Postará se nejen o důkladné umytí automobilů, ale též nákladních a užitkových vozidel, autobusů, a dokonce i vlaků.

Na co se zaměřuje prodej mycích linek a boxů?

Ryze česká firma iWash nabízí kompletní servis týkající se mycích technologií vozidel. V jejím sortimentu naleznete portálové a tunelové mycí linky, samoobslužné mycí boxy, myčky kol, zařízení pro čištění vody a recyklaci, vysavače a další doplňkové vybavení určená pro mycí centra. V nabídce nechybí kvalitní autokosmetika, a to pro profesionální použití i pro hobby uživatele. Můžete se spolehnout na prvotřídní péči, skvělé servisní zázemí a individuální přístup.

Jaké jsou druhy mycích linek a boxů a kde najdou své další uplatnění?

Automyčka v podobě jednoportálové, dvouportálové či tunelové mycí linky je vhodná též do autosalonů a na čerpací stanice. Umístění samoobslužných mycích boxů se vyplatí u nákupních center, kde jsou hojně využívány. Portálové mycí linky během jednoho mycího cyklu umyjí jedno vozidlo. Zpravidla umožňují kombinaci mytí a voskování. Auto stojí na místě a mycí konstrukce se pohybuje kolem něho. Tunelové mycí linky zvládnou umýt až 60 vozidel za hodinu. Odbrzděné vozy s vypnutým motorem se v nich pohybují na dopravním pásu. V samoobslužných mycích boxech se navolí program mytí, jenž si následně zákazník obstarává sám.

Doplňkový sortiment

Zmiňovaná autokosmetika je doporučována jak pro domácí použití, tak pro mycí box či myčku. Zahrnuje aktivní pěny, autošampony, vosky, leštěnky a přípravky pro vyčištění kol a ráfků. Kosmetika se zaměřuje také na interiér vozu, kde s její pomocí vyčistíte palubní desku, interiérové plasty, čalounění, okna atd. Vhod přijdou i odstraňovače pachů a vůně do auta.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce