Míříte na zahraniční trh? Nepodceňte roli přepravce

Kvalitní přepravní služba je jedním z důležitých bodů při expanzi vašeho e-shopu do zahraničí. Silný logistický partner zajistí přepravu na vysoké úrovni a za výhodné ceny nejen mezi vašimi sklady a od dodavatelů, ale i pro budoucí zákazníky na novém trhu. 

Statistiky sdělují, že čtyři z deseti evropských online zákazníků využívají zahraniční e-shopy. Aby byly společnosti na nových trzích úspěšné, musí mít spolehlivou logistiku a také znát zvyklosti dané země. Standardní dobou doručení zásilky je na většině trhů 2-4 dny, obyvatelé východní Evropy jsou navíc zvyklí na dopravu zdarma.

Rychlé a spolehlivé doručení zásilky je prioritou

- Inzerce -

Je potřeba vždy zvážit, na co bude klást vaše společnost větší důraz, zda na rychlé doručení zákazníkovi, či na výhodnější cenu za danou službu. Primární by mělo být především rychlé a spolehlivé doručení zásilky. Porovnejte si tedy termíny doručení konkurence a myslete na to, že se s ní musíte minimálně shodovat, v lepším případě nabídnout i kratší doby doručení.

Východní a střední Evropa jsou relativně malá území, na kterých leží hned několik států. Vyberte si takového logistického partnera, který nabízí stejně kvalitní služby jak u nás v České republice, tak i v zahraničí.

Využijte služeb specialistů

Jednou z možností je pravidelně využívat služeb profesionálních zprostředkovatelů přepravy balíků od velkých světových přepravců. Výhodou je nejen vysoká flexibilita, ale i možnost ušití služby na míru přímo pro vaši firmu.

Například služba Balík do zahraničí přepravuje po celé Evropě i do zemí mimo Evropskou unii s úsporou až 75 %. Dokáží to díky tomu, že jsou pro prověřené společnosti jako TNT, DPD nebo UPS velkým klientem a mají tak velmi výhodné finanční podmínky. Pojištění zásilek je u nich do výše hodnoty balíčku 2500 Kč zdarma v ceně poštovného a standardem je možnost sledování zásilky během její cesty.

- Z našeho e-shopu -
Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.
[td_block_7 category_id="_related_tag" custom_title="Mohlo by vás zajímat ..." block_template_id="" ajax_pagination="next_prev" limit="6" f_header_font_size="15"]