Jaký nábytek pro restauraci, kavárnu či hospodu?

Přemýšlíte, že byste letos rozšířili svoji působnost a přesunuli se také do venkovních prostorů? Nebo teprve kompletně zařizujete nový podnik? Venkovní posezení má smysl, ať už provozujete restauraci, hospodu nebo kavárnu. V létě málokdo rád sedí uvnitř.

Kdo má k dispozici zastřešení venkovního prostoru, má vyhráno. Nemusí pak přemýšlet nad tím, co se stane, když přijde déšť. Ostatní si musí položit jednu důležitou otázku. Chtějí při každém deštíku venkovní nábytek uklízet, nebo si pořídí takový, který déšť vydrží?

Všechno má své řešení, nechte se inspirovat

I nábytek odolný vůči dešti může vypadat stylově. A vy ho koneckonců nemusíte vůbec potřebovat. Je tu totiž ještě další varianta – pořídit si slunečníky nebo jinou formu zastřešení.

Jestli stále přemýšlíte, která z nabízených možností bude nejlepší pro vás, prohlédněte si nejdříve realizace firmy Dublino na www.dublino.cz. Třeba vás některá inspiruje natolik, že si ji necháte přetvořit i do vašeho podniku.

Ratan v přírodním duchu

Moc krásně vypadají ratanová křesílka. Musíte však brát v úvahu, že tomuto materiálu určitě nesvědčí voda. Také se moc nehodí do restaurací, které jsou laděné v luxusním stylu. Jistě, je možné vytvořit jiné prostředí (luxusní) uvnitř a jiné (přírodní) venku, avšak lepší je držet se jednotného vzhledu. 

Naprosto stylově vypadá přírodně zařízené venkovní posezení v případě Bencze Családi birtok. Do ničím nerušené přírody se tohle dokonale hodí. Špatně nevypadá ani řešení Buena Vista Terasz. Vsadili na tmavý ratan, uvnitř mají židle z tmavého dřeva.

Barevný plast

V Sárvár Fürdo Étterem se vydali cestou plastových židliček. Moc jiných možností ani neměli, chodí jim sem návštěvníci v plavkách. Výsledek ale nevypadá vůbec špatně. Židle v teplých barvách se k vodě parádně hodí.

Luxusní venkovní posezení

Venkovní část restaurace nemusí vypadat jen jako provizorní letní řešení. Lze vybudovat s veškerou elegancí. Jak na to, se určitě podívejte na fotkách z Le Bistro v Budapešti. Romantika z fotek úplně číší. Ještě si všimněte zajímavých sedaček ve tvaru půlkruhu.

Své malé venkovní posezení může mít i bar nebo prodejna s rychlým občerstvením. Zákazníci ho určitě ocení. Takže teď už jen vymyslet, na jaký styl vsadíte!

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce