V Praze vznikl rychlý networking Net Forest aneb jak rychle získat kontakty

V podnikatelském světě není zrovna nejjednodušší získat kontakty na byznysmeny pracující v podobném oboru jako vy. Většinou takové akce, na nichž se seznamují podnikatelé, jsou pro uzavřenou společnost. Ovšem v hlavním městě vznikl unikátní model networkingu, jehož prostřednictvím si pobavíte s lidmi zajímajícími se o stejnou oblast jako vy. Termín následující akce je naplánován na 15. listopadu.

V současné době existuje spousta způsobů, jak si vybudovat síť obchodních partnerů, například skrze internet, což však není příliš efektivní metoda. Zejména v hlavním městě se konají i osobní networkingy. Pokud jste se už nějakého zúčastnili, asi jste byli zklamaní ze špatné organizace a dlouhého konání. Přece jen, dejte si ruku na srdce a řekněte, máte dost volného času, abyste ho mohli prosedět na ne příliš efektivním networkingu?

Net Forest přistupuje k networkingu úplně jinak

Organizátoři akce Net Forest použili koncept takzvaného speed networkingu, tedy rychlého networkingu. Protože se také zúčastnili běžných networkingů, z nichž odcházeli roztrpčení, rozhodli se přistupovat k takovému setkání úplně jinak, naprosto ojediněle. Jedná se o jediný networking Praha s takovým postojem.

V České republice doposud existovaly tři druhy networkingů:

  • uzavřené akce pro vyvolené,
  • korporátní snídaně s mizivou účastí,
  • akce s finančními poradci a multi-level podnikateli.

Zakladatel networkingu Net Forest, jímž je Ondřej Bukáček, se však rozhodl situaci v této oblasti jednou provždy změnit, a proto účastníkům nic netají. Vždy pozve zajímavé lidi ze stejného či podobného odvětví, aby si měli vzájemně co říct a mohli si předat zkušenosti.

Přijďte na podnikatelské rande

Zúčastnili jste se někdy rychlého rande, nebo viděli jste takový způsob seznámení alespoň ve filmu? Stejně tak funguje i rychlý networking. V místnosti, kde panuje přátelská atmosféra už od začátku, jsou stolečky vždy se dvěma židlemi. Podnikatelé sedí naproti sobě a po dvou minutách se střídají místa, a tak si sednou jinam. Znamená to tedy, že máte pouze dvě minuty na rychlé a krátké představení, a tak byste si měli připravit jen ty nejdůležitější informace.

Akce hostí podnikatele, investory, manažery, marketingové specialisty, zakladatele startupů, novináře a další významné lidi nejen z e-commerce. Je to tedy i skvělá strategie pro digitální marketing, neboť získáte kontakty také na online specialisty.

Kdo za myšlenkou rychlého networkingu stojí?

V České republice založil rychlý networking Ondřej Bukáček, nicméně skutečným tvůrcem daného konceptu je americký podnikatel Tom Jaffee. S myšlenkou přišel na konci devadesátých let, přičemž se poměrně rychle rozšířila do celého světa. Kdo by nechtěl získat nové kontakty během tak krátké doby?

Vyzkoušejte si rychlý networking, neprohloupíte

Jestliže se tedy chcete zúčastnit rychlého networkingu, přihlaste se na Net Forest. Místem konání je luxusní vinárna WineBar nacházející se U Michelského mlýna 1 v Praze 4.

Net Forest existuje teprve krátce. Vznikl v roce 2018 s cílem stát se efektivním minutovým networkingem. Zakládá si na ojedinělém přístupu k účastníkům. Podnikatelé mohou získat během jednoho setkání deset až dvacet hodnotných kontaktů, s nimiž možná v budoucnu navážou zajímavou spolupráci. Za setkáními stojí společnost Event Nation s.r.o., v jejímž čele stojí český podnikatel Ondřej Bukáček.

Pro více informací navštivte webovou stránku netforest.cz, kde najdete i formulář pro přihlášení se na akci. Všem přihlášeným se organizátoři ozvou do týdne a informují o nejbližším volném termínu. 

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce