Kde sehnat špičkové telefony za nejnižší ceny

Mobilní telefon má dnes v kapse nebo kabelce každý z nás. Představuje pro nás spojení s rodinou, přáteli i kolegy a umožňuje nám přístup k veškerým informacím, které ve svém pracovním i osobním životě potřebujeme. Není proto divu, že chceme vlastnit telefony co nejlepší. Ty ale nejsou vždy levné a koupě nového telefonu vyšší třídy se může stát velkým zásahem do peněženky. Existují možnosti, díky kterým je možné nakupovat špičkové telefony za nižší ceny?

Předváděcí telefony

Jednou z nejlepších možností, jak ušetřit peníze při nákupu špičkových mobilních telefonů, je využít možnosti koupě předváděcích telefonů. Obecně je jako předváděcí označována taková elektronika, která byla vystavena za výlohou, v showroomech apod. Jedná se tedy o nové produkty, které nebyly používány. Díky tomu jsou ve stavu, který odpovídá novým telefonům, maximálně se na nich mohou vyskytnou naprosto minimální známky opotřebení, které bez pečlivého hledání nelze rozpoznat.

Hlavní výhodou předváděcích telefonů, které u nás nabízí např. obchod digifit.cz, je samozřejmě nižší cena oproti telefonu, který je označený jako zcela nový. Rozdíly ve funkčnosti přitom mezi novým a předváděcím telefonem neexistují a většinou nejsou žádné ani ve vzhledu přístroje (pokud ano, je to samozřejmě prodejcem uvedeno). Předváděcí telefony jsou natolik kvalitní, že jsou vhodné i jako dárek.

Jaký si vyberete?

Mezi předváděcími telefony lze často nalézt právě přístroje vyšších tříd, u kterých se nižší cena hodí nejvíce. Chcete třeba high-endový Samsung S20 plus? Zkuste si předtím, než pro něj vyrazíte do některého klasického obchodu s elektronikou, projít nabídku předváděcích telefonů tohoto typu. Nabídka bude široká a je více než pravděpodobné, že narazíte i na tu barevnou variantu, po které toužíte nejvíce.

Další možností, která vám umožní ušetřit ještě více, je koupě repasovaného telefonu, tj.  používaného telefonu, který byl odborně vyčištěn, připraven na další používání a pečlivě otestován. Za zlomek ceny tak má zákazník získat telefon, který přesně odpovídá jeho požadavkům a potřebám.

Zdroj obrázku: SFIO CRACHO / Shutterstock.com

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce