Weby, kterým můžete věřit

Už se nevyznáte v současných médiích? Přinášejí tolik informací, až se vám z nich točí hlava? Bojíte se, že podlehnete dezinformacím? Vybírejte si kvalitu. Stránky, kam přispívají odborníci, kteří o dané problematice něco vědí. Najděte místo, kde se skutečně něco dozvíte.

Vydavatelství Čas – místo plné informací i expertů

Žijeme v době neomezených možností. Zejména, co se týká informací. Zařídit si webové stránky dnes může každý a v podstatě není kontrolován, jestli jeho stránky nešíří bludy, pokud se dotyčný vyloženě nedopouští přestupků či trestných činů. Můžete narazit na texty, které jsou spekulativní. Nebo manipulativní. Aby autor například vyvolal strach lidí z očkování, zmíní pět případů lidí, kteří vakcinaci podlehli. Už nedodá, že ostatních 98 % lidí tuto prevenci přežilo. Pouze vyzdvihne negativní stránku, čímž čtenáře vyděsí. Právě pro dnešní dobu je typické, že se vyrojila spousta dezinformačních webů. Jak se jim vyhnout? Pokud chcete číst o ryze odborných tématech, měly by být opřeny o názory lidí, kteří se v daném oboru pohybují. I autoři samotní mohou být erudovaní odborníci. Právě takovou platformu rozjíždí Patrik Malios. Jeho Vydavatelství Čas slibuje zcela profesionální texty, ze kterých se něco dozvíte.

CZECHSIGHT – věda online

Patrik Malios vystudoval ČVUT. Jeho výrazným počinem je již magazín CZECHSIGHT. Online magazín, který se zaměřuje na popularizaci vědy a techniky. Obor, kde není jednoduché získat čtenáře. CZECHSIGHT se však stal jedním z nejnavštěvovanějších domácích online magazínů se zaměřením právě na vědecká a technická témata. Jedná se o prostor, kde seriózní informace najdou laici i ti, kteří vědě a technice rozumí. Redakci tvoří studenti či absolventi technických a přírodovědných oborů, tudíž o dané problematice skutečně něco vědí. Do rubrik přispívají i vědečtí odborníci uznávaní ve svém oboru.

Next Floor – architektura na jednom místě

Úspěch, který zaznamenal CZECHSIGHT, a doporučení přátel, přivedly Patrika Maliose k tomu, aby rozšířil portfolio svých webů. Nebál se toho a založil Vydavatelství Čas. Že jde o skutečnou kvalitu, potvrzuje i skutečnost, že online magazíny zaujaly i profesionála v tomto mediálním prostoru, copywritera a startupistu Lukáše Benzla. Muže, který již od roku 2009 provozuje mnoho úspěšných magazínů, nejznámější je kamoska.cz. Právě jeho weby jsou nyní zastřešeny Vydavatelstvím Čas. Co tedy najdete v porfoliu Vydavatelství Čas? Například magazín Next Floor, který vzniká ve spolupráci s partnerem Virtuplex. Seznámí vás s novými trendy v architektuře a bude vám průvodcem i historií v této oblasti. Magazín o průmyslu Profiprůmysl.cz zase nabízí vhled do průmyslových odvětví, což jsou informační technologie, energetika, telekomunikace nebo zemědělství.

Kvalitní magazín o marketingu

Vyhledat v dnešní době zdroj kvalitních informací není snadné. Vědecky zaměřené weby, pokud hledáte skutečně podložené články, mají tu výhodu, že se do nich dezinformátoři zase tolik nepouští. Pak tu máme ovšem obory, které si každý může tak trochu pojmout po svém. Například marketing. Začínáte na sociálních sítích a chcete vědět, jak na nich uspět? Když budete hledat poradce v této sféře, narazíte na mnoho lidí, kteří se marketingem zabývají. Je to dáno i tím, že na marketing si dnes lze udělat jednodenní kurz a už mají dotyční certifikát. Abyste měli jistotu profesionality, magazín o marketingu byste si také měli vybírat dle toho, jací lidé na něm pracují.

Vydavatelství Čas – nový hráč na trhu seriózních médií

V současné době probíhají jednání s dalšími provozovateli etablovaných webů o jejich zařazení do portfolia Vydavatelství Čas. „Vydavatelství Čas vzniklo s jasným záměrem, a to je kultivace českého online mediálního prostoru. Vnímali jsme obrovský propad v kvalitě tradičních online médií a jejich neprofesionální přístup jak ke čtenářům, tak klientům. U nás máme zavedené procesy a standardy kvality. Není možné napsat o něčem, co například není podložené nebo nedej bože vůbec není pravda. Produkty, které propagujeme, ve velké míře i sami testujeme a snažíme se do celého procesu přinášet přidanou hodnotu. Naše redakce tvoří vysokoškolsky vzdělaní odborníci, kteří rozumí svým tématům,“ vysvětluje Patrik Malios, jaké bonusy nabízí jeho weby svým čtenářům.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce