Podnikatelská půjčka nabízí možnosti i pro začátečníky v různých oborech

Pokud stojíte na startu svého podnikání a v bance byla vaše žádost o úvěr odmítnuta, nemusíte se vzdávat dopředu. Existují totiž i jiné varianty, jako například požádat o pomoc nebankovní sektor, kde jsou podmínky pro žadatele obecně přívětivější a celý proces prověřování bonity bude jistě výrazně jednodušší. Nepadne také žádná otázka na účel využití, podmínkou je vlastně pouze to, aby měl žadatel o půjčku aktivní IČ.

Neúčelový charakter úvěru jistě potěší

Proč byste měli zpětně dokládat účtenky a faktury, když je pro českého živnostníka právě administrativa již tak poměrně náročná? Podnikatelská půjčka je připravena, až dvacet tisíc korun bude převedeno na váš účet obratem po schválení. Minimum podmínek, krátké formuláře, možnost vyřídit si svůj úvěr z pohodlí domova nebo kanceláře – tedy bez nutnosti osobních návštěv pobočky, které jsou mnohdy na celé odpoledne. Proč si neusnadnit život, když se taková možnost přímo nabízí? A mimochodem, kolik si můžete vlastně touto cestou půjčit?

  • 5 000 Kč je minimální částka. Může posloužit na vybavení kanceláře nebo další nutné výdaje.
  • 20 000 Kč je nejvyšší suma, o které lze jednat. Promyslete si, k čemu ji efektivně využijete. 
  • Splátkový kalendář? Vybrat si můžete ze lhůty v rozmezí 7 a 30 kalendářních dnů dle libosti.

Stačí jen málo, administrativa je nenáročná

Může být vaše ještě dnes, proč také čekat? Půjčka pro živnostníky je naprosto transparentní a obejde se bez dlouhých smluv nebo dalších podmínek na žadatele. Nemusíte také platit nic dopředu nebo hledat ručitele mezi kolegy a známými, případně v rámci rodiny. S penězi totiž můžete disponovat prakticky okamžitě a je jen na vás, jak je vlastně využijete. Jako OSVČ jistě víte, že investice do rozvoje vlastního podnikání jsou naprostou nutností. 

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce