Kde sehnat dodávku pro podnikání? V bazaru!

Dodávka se hodí v mnoha oborech podnikání. Ani se nemusíte věnovat přímo přepravě, přesto pro vás může být výhodné mít vlastní dodávku na rozvoz zboží nebo dovoz materiálu, který používáte. Neváhejte sáhnout po bazarové.

Nové dodávky jsou drahé a zřejmě víte, jak rychle vozy stárnou. Už ve chvíli, kdy s nimi poprvé vyjedete na silnici, výrazně ztratí na hodnotě. Koupit použitou dodávku se tedy rozhodně vyplatí. Raději než od soukromníka ji tedy pořiďte od specializovaného prodejce.

Bazar dodávek se zárukou

Nakoupíte-li od soukromé osoby, nemáte žádnou záruku, že stav dodávky odpovídá tomu, co vám tvrdí. Firma nabízející použité dodávky vám tyto záruky dá.

Stavte se například do AP Auto Praha. Tento bazar dodávek má v nabídce více než 400 kousků, mezi nimi i nejrůznější užitkové vozy – pick upy, minibusy, sklápěče, izothermy atd. Zaručuje 100% bezpečnou koupi. Dodávky nejsou blokovány dopravním inspektorátem, není na ně uvalené zástavní právo, půjčka ani leasing. Před koupí se s autem můžete projet, abyste si ověřili, že je vše v pořádku.

S firmou dosáhnete na výhodnější financování

Nemáte dostatek peněz, abyste mohli za dodávku zaplatit naráz? Vždycky je tu možnost vzít si úvěr, a právě přes prodejce dodávek půjčku častokrát získáte výhodněji. Mají smlouvy s různými bankovními partnery, a tak vám vyjednají lepší podmínky. Kromě toho je vyřízení půjčky přes ně rychlejší. Zajímavostí je, že AP Auto Praha vám poskytne úvěr i na auto, které kupujete jinde.

Vyměňte svou dodávku za jinou

AP Auto sídlí v Praze 9 – Kyjích naproti Coca-cole a Pragolaktosu. Můžete se tam stavit od pondělí do soboty od 9 do 18 hodin a prohlédnout si nabídku. Neváhejte se také poradit s profesionálně vyškoleným personálem. Za zmínku stojí i fakt, že dodávky rovněž vykupují. Je možné prodat dodávku stávající a protiúčtem pořídit novou se slevou.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce