Šance, jak rychle rozjet podnikání na e-shopu. Platební brána zdarma

Podnikatelé to teď nemají vůbec jednoduché a ti, kteří museli zavřít nebo výrazně omezit provoz, silně pociťují dopad šíření virového onemocnění COVID-19 na své finance. Ano, o zdraví jde sice především, ale platby se neptají. Platby za nájem, zaměstnancům, pravidelné splátky… Nic z toho v drtivé většině nepočká.

Stát sice může odpustit zálohy na sociální a zdravotní pojištění, posunout daně a přemýšlet nad dalšími kompenzacemi, ale je to jen dočasná záplata a nevyřeší situaci v dlouhodobém horizontu. A kdo ví, na co všechno nakonec ve státním rozpočtu zbude. 

Nicméně i v této nelehké situaci se mohou obchodníci chytit příležitosti. Rychle přesídlit tam, kde jsou momentálně i jejich zákazníci, kteří musí sedět doma. Ti teď brouzdají na internetu a nakupují. Takže rychle za nimi.

ThePay dává do začátku platební bránu zdarma

ThePay je jednou z největších platebních bran na našem trhu a v souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem teď poskytuje jedinečný produkt ve sféře e-commerce. Jedná se o tarif PRO BONO, který může využít zdarma každý nový klient, a to po celou dobu nouzového stavu nebo než naplní stanovený limit obratu. V řeči čísel to znamená, že provozní poplatky za platební bránu budou činit 0,00 % a 0 Kč

E-shop jako východisko z krize

Nemůžete prodávat, protože neobchodujete s potravinami, nemáte čerpací stanici, lékárnu, drogerii nebo květinářství? Lidé i přes karanténu potřebují mobil, který si chtějí někde koupit, když máte zavřeno. Hodně z nich bude karanténu trávit domácími pracemi a úpravami zahrad, tak proč nezačít na internetu třeba s prodejem domácích a kutilských potřeb, které jste doteď měli jenom na pultu?

Restaurace mohou naštěstí ve speciálním, výdejovém režimu fungovat dále, a tady je to perfektní příležitost, aby si zákazníci koupili jídlo pěkně z domu a platili přes bránu online kartou. 

Platební brána je totiž nástrojem, který je zapotřebí mít na e-shopu, aby mohli zákazníci platit online kartou nebo přes zrychlené platby internetového bankovnictví. To ona se stará o to, abyste měli peníze připsané v reálném čase na svém účtu.

Oborů, kde má smysl o prodeji přes internet přemýšlet, je spoustu. A pokud teď potřebujete rychle začít s e-shopem, a navíc šetřit, je tarif PRO BONO zajímavou, solidární možností.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce