Originální dárek pro blízké? Jedině mikina s vlastním potiskem!

Pro všechny, kteří se nespokojí s obyčejnými dárky pro svou rodinu či kamarády, jsou určeny mikiny s vlastním potiskem. Jedná se o originální způsob, jak obdarovat své blízké, protože zde při vytváření popustíte uzdu své fantazii.

Nápadité mikiny s vlastním potiskem se hodí pro mladé i střední generace, dokonce je využijí studenti na školách či sportovní oddíly. Tento dárek lze věnovat k narozeninám, výročí partnerů anebo k Vánocům. Představivosti se meze nekladou. Při vymýšlení potisku si určitě ověříte, jak dobře obdarovanou osůbku znáte.

Mikiny pro dobrou náladu

Před vlastním návrhem určeným na potisk si musíte rozmyslet, pro koho bude mikina určena. Jen tak budete vědět, pro jaký nápad se rozhodnout. Pokud nemáte dostatek fantazie, podívejte se na web společnosti T-shock, kde naleznete inspiraci. Na začátku si zvolíte styl, barvu a velikost mikiny a poté začnete tvořit vlastní potisk. Díky nastavenému tvořiči potisků vymyslíte během chvíle jedinečné dílo.

Pro muže, ženy a děti

Krásné mikiny s vlastním potiskem jsou určeny opravdu pro každého. Ocení je ženy a muži se smyslem pro humor a samozřejmě i veselé děti. Jakmile si otevřete tvořič potisků, vaše práce může začít. Na mikinu lze napsat vlastní text, oblíbenou hlášku či citát, rovněž na ni můžete nahrát fotografii anebo si vybrat jeden z mnoha motivů z galerie. Před samotným výběrem potisku se podívejte na světlou ikonu, do níž se obrázek či text umísťují. Určitě vás potěší, že je možné tisknout z přední i zadní strany oblečení. Pokud máte pochybnosti o tom, jak bude vaše dílo vypadat, nebojte se! Konečnou úpravu kontroluje firemní grafik.

Kam se obrátit?

Potisk mikiny probíhá v tvořiči eshopu T-shock. Internetový obchod se pyšní více než 4000 pozitivními recenzemi. V každém případě se můžete spolehnout na kvalitní materiál mikin, protože jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Celý proces je rychlý a výsledný produkt máte doma už do 2 dnů!

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce