Prošvihli jste již správnou dobu na nákup Dogecoinu? Bude mít tato investice nějaký potenciál?

Dogecoin (DOGE), který vrátil až 10 212,07%, může být pouze vítězným aktivem potřebným k tomu, aby přineslo obrovské zisky vašemu portfoliu investic. V tomto článku se budeme podrobně zabývat tím, proč byste mohli zvážit odložení svých těžce vydělaných peněz na investice do dogecoinů, klady a zápory a také důležité faktory, na které si dát pozor.

Před investováním do dogecoinů musíte provést nezávislý průzkum, abyste pochopili, co je digitální aktivum, abyste věděli, do čeho jdete. Investice do dogecoinů jako obchodníka nebo investora, který se nepouští do fundamentální nebo technické analýzy, zvyšuje vaše šance na dosažení nenahraditelných ztrát. V neposlední řadě je velmi důležité sledovat Dogecoin kurz.

V první řadě, dogecoin není obvyklá kryptoměna, která dodržuje konvence investování. Místo toho nabízí něco jedinečného, jeho vtipný faktor jako hnací síla jeho ceny. Několik kryptoměn nemůže říci totéž, protože musí jezdit na adopcích a integracích, stejně jako na inovacích své technologie.

Dogecoin, na rozdíl od Ether (ETH), Tronix (TRX) nebo Cardano (ADA), který poskytuje inteligentní smlouvy, je jedním z průkopníků kryptoměny, která se spoléhá na to, že její základní vrstva slouží účelu jako transakční měna.

I když to představuje skvělou příležitost k použití, musíte vědět, co je to dogecoin, co nabízí uživatelům a další potenciální ukazatele, na které si musíte dát pozor jako začínající obchodník nebo investor. Důvodem je, že žádná investice není dokonalá.

Co je to dogecoin?

Podle oficiálních stránek Dogecoinu se jedná o decentralizovanou kryptoměnu peer-to-peer, která umožňuje uživatelům snadno posílat a přijímat peníze online bez centralizované autority. Jednoduše řečeno, je to měna pro digitální svět. Blockchain za kryptoměnou vytvořili vývojáři softwaru Billy Markus a Jackson Palmer v roce 2013. Dogecoin existuje jako dvě samostatné, ale vzájemně související technologické inovace. Dogecoin Network je digitální platební systém používaný k vypořádání finančních transakcí. DOGE je digitální měna, která funguje v síti Dogecoinů.

Hlavní myšlenkou dogecoinu je vytvořit kryptoměnu, která je přístupnější a přátelštější. Vzhledem k tomu, že bitcoiny a litecoiny byly založeny výhradně na mnoha technických skutečnostech, které zmátly několik lidí, proč se digitální aktiva chtějí dostat do tradičního finančního systému, rozhodl se DOGE odlišit a poskytnout zábavnou stránku jeho používání.

Místo toho, aby se komunita Dogecoinů zaměřila na to, aby je přijaly dobře zavedené instituce v mainstreamu, rozhodla se je použít na charitativní projekty. Díky své odlišnosti má DOGE relativně snadný těžební proces a jeho využití v humanitární práci několika krypto nadšencům ukazuje na dostupnost a udržitelnost krypto projektu.

Jen pár let poté, co byla kryptoměna uvolněna dokázala navázat partnerství s několika online maloobchodními prodejnami v technologickém prostoru. Pomalu, ale jistě dobře zavedené instituce začaly projevovat zájem o využití DOGE jako možnosti platby. V roce 2021 bylo vytvořeno několik partnerství a očekává se, že další přijdou v měsících před koncem roku.

Mezi největší adoptory DOGE jako transakční měny patří COVCARE a Dallas Mavericks. A co víc, šeptá se, že Amazon a Coinbase mohou v nepříliš vzdálené budoucnosti zvážit přidání a zařazení DOGE.

Má tedy dogecoin nějaký investiční potenciál?

Investice do kryptoměny jsou extrémně nepředvídatelné. V důsledku toho je třeba vzít v úvahu dva faktory. Jsou rizikem a odměnou. Jsou potenciální odměny při investování do dogecoinů větší než možný důsledek výsledku?

Dogecoin má několik kladů, díky nimž je výhodným nákupem. Navzdory své současné pozici 4. největšího digitálního aktiva na světě má DOGE hodně daleko k tomu, aby ovládal ceny svých hlavních tržních rivalů. Není to také nejpoužívanější transakční digitální měna.

Na druhou stranu se dogecoinu podařilo v roce 2021 proniknout do hlavního proudu a vytvořit tak skvělé partnerství se společnostmi COVCARE a Dallas Mavericks. Kromě toho získala expozici díky kótování na eToro a Gemini dvě z největších kryptoměnových burz na světě.

Dogecoin se obchoduje za 0,5098 USD, což je relativně levnější. Díky tomu je digitální aktivum skvělým finančním nástrojem pro začínající investory. Kryptoměna je také velkým přínosem pro zkušené investory, kteří mohou zahrnout do svého portfolia investic jako štít proti potenciálním ztrátám.

Jednoduše řečeno, dogecoin je riziková investice se spoustou potenciálních odměn. Zahájení rozsáhlé nezávislé studie by bylo velmi užitečné, než zvážíte přidání do svého portfolia.

Skutečná otázka, pokud jde o investice do dogecoinů, je, funguje to? Pokud věnujete spoustu času a peněz, které můžete odepsat jako nedobytný dluh, kryptoměna by určitě mohla být aktivem, které by mohlo obrátit vaše bohatství. Cena digitálních mincí odhaduje, že Dogecoin DOGE bude mít na konci roku 2021 obchodní cenu 0,77 USD. Pokud se máme řídit cenovou prognózou odborníků na kryptosprávním portálu, pak je Doge investicí, kterou se vyplatí koupit v roce 2021.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce