Top‘ rezidence Pomezí připravuje luxusní byty, které lákají i investory

V developerském světě představuje top‘ rezidence zavedenou značku, která zastřešuje rezidenční projekty společnosti KKCG Real Estate. Pod její záštitou vzniklo už několik projektů, jako je například top‘ rezidence Šárecké údolí nacházející se v Praze 6, v rámci něhož vyrostlo 50 nízkoenergetických řadových domů. V současné době vzniká další luxusní komplex top‘ rezidence Pomezí, tentokrát v Praze 5.

Stavba nízkoenergetických bytových domů probíhá v proslulé pražské čtvrti Košíře, která kombinuje příjemné s užitečným, tedy rychlou dostupnost do města s bydlením v přírodě. Za návrhem celého konceptu „ bydlení v parku“, který bude realizován v několika fázích výstavby stojí ateliéry Bogle Architects, Bauschlager Eberle, Hnilička architekti, majo architekti a ABM architekti. Poslední jmenovaný ateliér v čele s Petrem Bouřilem navrhl bytové domy z právě realizované 1. etapy. O  nové byty Praha 5 je nevídaný zájem, a to především díky dobré lokalitě, blízkosti přírody i centra dění, záruce kvality provedení stavby i použitých materiálů, nízkoenergetické náročnosti a záruky solidního jednání a garancí developera KKCG Real Estate. Pokud tedy  top´rezidenci vnímáte jako investiční příležitost, či některý z podkrovních penthousů s mimořádnými výhledy na pražské panorama zvolíte jako místo pro svůj život, neměli byste si ji nechat uniknout mezi prsty.

Nízkoenergetické byty s puncem luxusu

V první etapě výstavby vznikne 90 nadstandardních bytů ve 4 čtyřpodlažních domech. Součástí některých bytů jsou předzahrádky, jiných zase balkony a terasy. V nabídce jsou dvojúrovňové penthousy s prostornými střešními terasami, z nichž se otevírá panoramatický výhled na Prahu.

Všechny tyto luxusní byty Praha  jsou navrženy v nízkoenergetickém standardu, přičemž disponují decentárlním větráním a rekuperací tepla. O zastínění se starají venkovní hliníkové žaluzie. Potěší vás také přítomnost elektroinstalace pro inteligentní ovládání. Přidanou hodnotou jsou velkoformátová okna, přes která proniká dostatek přirozeného světa. V podstatě je jedno, na jakou stranu je byt orientován, protože z každého je nádherný výhled buď na Staré Město, nebo přírodní park Košíře – Motol.

Dokonalé zázemí pro rodiny s dětmi

Projekt top‘ rezidence Pomezí si zamilují také rodiny s dětmi, protože jejich ratolesti budou vyrůstat v klidném prostředí Prahy, ale přitom na dosah centra. V bezprostřední blízkosti se navíc nachází obchodní centra Nový Smíchov a Galerie Butovice.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce