Všestranné, robustní a spolehlivé. Takové jsou ruční paletové vozíky značky Still!

Paletové vozíky mají všestranné využití. Můžete si je přitom nejenom koupit, nýbrž také pronajmout! K dispozici navíc jsou cenově dostupnější vozíky z druhé ruky. Zachovalé, a přitom velmi výkonné!

Díky paletovým vozíkům značky Still přeprava zboží a materiálu nikdy nebyla jednodušší. Jeho transport je rychlý a pro člověka nijak nenamáhavý. To je také důvod, proč jsou paletové vozíky v intralogice a při vnitropodnikové přepravě tak nepostradatelné.

Široké uplatnění

Ruční paletové vozíky nacházejí své uplatnění napříč obory. Přímo nenahraditelné jsou ve skladech, logistice, obchodních domech stejně jako při nakládce a vykládce zboží z nákladních vozidel, kontejnerů a železničních vozidel.

Hlavní přednosti

Hlavní výhodou ručních paletových vozíků značky Still je maximální eliminace fyzické námahy při jejich obsluze. Paletový vozík zkrátka většinu práce odvede sám. Jeho bezpečný a bezproblémový provoz v podstatě žádá pouze pevnou a rovnou podlahu bez výtluků a překážek.

Nízkozdvižné paletové vozíky

Ruční paletové vozíky se dělí na nízkozdvižné a vysokozdvižné. K přepravě zboží na EURO paletách či plošinách s obdobnými rozměry lze doporučit vozík nízkozdvižný, který náklad nabírá zdvižnou vidlicí.

Jaký model zvolit?

Až 2000 kilogramů pojme ruční paletový vozík HP20 s ergonomickým tvarem, odolnou ocelovou konstrukcí a tandemovými kolečky usnadňujícími boční uchopení palety. Ještě větší nosností disponuje model HPS 25 W, který hravě zvládne transport materiálu s váhou až 2200 kg.

Vysokozdvižné paletové vozíky

Takové činnosti, jakými jsou přeprava zboží a břemen do vysoko položených regálů stejně jako stohování a vyskladňování, žádají vozíky vysokozdvižné (vzv.) Modely značky Still tyto aktivity hravě zvládnou i v šestimetrové výšce. Tyto vozíky se proto často využívají k vykládání nákladních automobilů a činnostem, pro něž není možné použít nájezdovou rampu. V portfoliu značky Still ale najdete i další modely – vysokozdvižné vozíky s protizávažím, s výsuvným zvedacím zařízením, vozíky vychystávací a tahače.

Jaký model zvolit?

Stohování lehčích břemen, a to i ve velmi úzkých prostorech bez problémů zvládne plošinový vozík STILL ECV 10 C s nosností 1000 kg a maximální výškou do zhruba metru a půl. Ještě větší výšku obsáhnou modely ECV 10 (3 m) a EXV 12 (3,3 m). háníte-li model s vyšší nosností, mohl by jím být vysokozdvižný paletový vozík EV 14 C schopný pojmout náklad o hmotnosti 1400 kg.

Nejsilnější model v nabídce

Vůbec nejsilnějším modelem v portfoliu značky Still je vysokozdvižný paletový vozík EXV 14 disponující vysokou zbytkovou nosností a chytrým barevným displejem a elektrickým řízením. Ten obsluze neustále poskytuje základní informace o stavu vozíku nebo nabití akumulátoru a práci mu usnadňují srozumitelné symboly.

Lehký a s vysokou nosností

Pokud vám více než o výkon jde o kompaktnost stroje a nízkou váhu, neměla by vaší pozornosti uniknout novinka v nabídce značky, kterou je ručně vedený nízkozdvižný vozík ECH 15 s Li-Ion technologií. Maximálně pohotový, flexibilní, a ergonomický, s nosností 1500 kg a přitom vážící pouhých 180 kg.

Koupě nového, nebo použitého?

Cena nových paletových vozíků začíná na deseti tisících korunách za ruční nízkozdvižný paletový vozík HP 20 a končí na na necelých 250 tisících za vysokozdvižný vozík EXV 14. Pokud vozík budete používat na denní bázi, rozhodně zvažte jeho koupi. Nemusíte si přitom pořizovat vozík nový. Na e-shopu značky Still jsou i k sehnání i velmi zachovalé a výkonné použité vozíky.

Při občasném používání zvažte pronájem

A pokud jej budete využívat jen nárazově, zvažte pronájem vozíku. Zde ceny začínají na 222 korunách za den za vozík s nosností dvě tuny. Čím výkonnější model, tím se samozřejmě navyšuje i cena za pronájem. Za univerzální vysokozdvižný vozík s výsuvným zvedacím zařízením a výkonným pohonem FM-X zaplatíte 1254 Kč na den.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce