Teambuildingová aktivita může být zážitkem na celý život

Každý podnikatel časem pochopí, že jeho úspěch závisí z velké části na kvalitě zaměstnanců. Nejde jen o to, jak chytré, schopné a výkonné lidi naberete do týmu, ale také o spolupráci. Je ve vašem zájmu, aby si mezi sebou rozuměli a místo naschválů si pomáhali.

Vztahy na pracovišti je čas od času dobré podpořit nějakou společnou akcí, výletem, oslavou či rovnou teambuildingovou aktivitou. Pokud své zaměstnance vyšlete na připravený teambuilding, můžete si být jisti, že akce podpoří jejich spolupráci, důvěru, motivaci, vztahy a celkovou atmosféru na pracovišti.

O tom, že to nejsou jen plané řeči, svědčí reference zákazníků teambuildingové agentury Newday. Drtivá většina z nich potvrzuje, že po dni (či více dnech) stráveném pod dohledem odborníků se atmosféra ve firmě skutečně změnila. Mnozí z nich si také odnesli doživotní zážitek.

Originální aktivity a nevšední zážitky

Agentura Newday je schopná připravit nízkorozpočtové hry, ale rovněž velkolepé akce – třeba i v zahraničí. Mezi ty nejzábavnější patří výzva Prague Mystery, v rámci níž týmy poznávají památky Prahy, hledají ukryté klíče (například na řetězu nad vodou u Karlova mostu), získávají informace a dávají dohromady speciální zprávu.

Perfektní jsou také dobročinné akce – návštěva dětského domova, kultivace parků a lesů, pomoc školám a další aktivity, které pomohou uvědomit si, co je v životě opravdu důležité.

A jde to ještě mnohem dál. Geocaching, zimní olympijské hry, dobytí severního pólu, cesta kolem světa, housekeeping naruby, týmové soutěže a mnoho dalšího.

Experty na firemní akce potkáte také ve školícím centru UKO nedaleko Jablonce nad Nisou. Právě tamní penzion je ideální volbou pro společně strávené chvíle za účelem podpory týmu. Nedaleko je totiž bobová dráha, půjčovna kol i tenisová hala.

Vánoční večírek je také formou teambuildingu

Za určitou formu teambuildingu by se daly považovat i obyčejné vánoční večírky, které pořádá většina firem. Záleží však na tom, jak jsou připravené. Určitě je dobré nachystat nějaký program, a pokud tuto činnost necháte na odbornících, můžete si být jistí, že přichystají něco, co prospěje týmovému duchu.

Pamatujte, že existují i nízkorozpočtové teambuildingové aktivity, kvůli nimž není nutné ani opouštět prostor kanceláře. Přesto je lepší věnovat nějakou tu korunu a zažít chování svých kolegů mimo firemní prostředí. Bude to stát za to!

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce