Moderní firmy pracují odkudkoli

Trendem dnešní doby je pracovat z kteréhokoli místa na planetě. Jsou profese, u nichž je to nereálné, ale je i dost takových, kde vám opravdu stačí mít s sebou notebook a připojení k internetu. A také firemní data…

Když chce firma svým zaměstnancům umožnit pracovat vzdáleně, měla by na to být připravena. Všichni by měli mít z libovolného místa přístup k firemnímu e-mailu, kalendáři, kontaktům, finančním informacím, společným rozpracovaným úkolům atd. Lze to řešit pomocí mnoha programů, nebo vsadit na jednu službu, která obsáhne všechno.

Celá kancelář v cloudu

S nápadem spojit vše dohromady a mít to po ruce odkudkoli přišel iPodnik. Do této kanceláře v cloudu si lidé nejčastěji nechávají nainstalovat:

· ekonomický systém Pohoda,

· Office 365,

· kasu OnLine,

· e-maily,

· kalendáře,

· kontakty,

· úkoly,

· a další informace nebo programy na vaše přání

Umí data pravidelně zálohovat, má špičkové zabezpečení a nenutí vás instalovat spoustu dalších programů. Vše spravujete přímo na vzdálené ploše. O spolehlivosti vás může přesvědčit i výhra webu iPodnik v soutěži WebTop 100. Získal ocenění za nejlepší web v oblasti IT.

Řešení pro digitální nomády

Hostovaná služba iPodnik je vhodná pro všechny firmy, kde mohou lidé pracovat z domova, ale i pro ty, kteří pracují opravdu vzdáleně – například z jiného kontinentu. Na vzdálenosti vůbec nezáleží, pro přístup do cloudové kanceláře postačí připojení k internetu a jakékoliv zařízení, s nímž se přes webový prohlížeč dostanete na internet. Může to být notebook, počítač, tablet nebo smartphone. Díky tomu se kdykoli snadno podíváte třeba do účetnictví.

Co iPodnik firmě přinese?

Především stabilní IT zázemí srovnatelné s drahým řešením velkých podniků. Svá data máte neustále při sobě, ať se děje, co se děje. Ušetříte za servery, HW a drahé SW licence. Součástí může být balíček Office 365 s exchange online. Nemusíte tedy kupovat na každé zařízení zvlášť Office aplikace, bez nichž se snad v žádné firmě neobejdou.

Získáte také neomezenou podporou a neustálý online dohled nad fungováním systému. Když se cokoliv stane, budete o tom do minuty vědět a do pět minut už se to bude řešit, když okamžitě zavoláte na podporu.

Se systémem iPodnik se také zlepší komunikace ve firmě a se zákazníky. Budete moci reagovat okamžitě, protože veškeré informace budete mít neustále při sobě.

Není složité na něj přejít?

Naopak. Začínající firmy získají díky iPodniku okamžitě fungující systém. A podniky, které už nějakou dobu fungují? Ani tam není problém. Přechod trvá asi jeden nebo dva dny. Pokud už používáte účetní program Pohoda, nebude pro vás daňové účetnictví online ničím novým. Také iPodnik totiž využívá oblíbenou Pohodu. A jestli s ní zkušenosti nemáte? Rychle si zvyknete. Ne náhodou je tento český software společnosti STORMWARE tolik oblíbený.

Obavy z nasazení nového systému jsou zcela zbytečné. Je čas udělat krok kupředu a přizpůsobit se potřebám moderní doby. Sezení v kanceláři je už minulostí, dnes se dá pracovat odkudkoli.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce