Půjčka na podnikání je rychlá pomoc bez složitých podmínek

Snad každý, kdo se věnuje nějakému podnikatelskému záměru, už v minulosti přemýšlel o provozním úvěru. Důvodů by se našlo opravdu hodně, někdy je to rozsáhlejší sebeprezentace, jindy investice do vybavení kanceláře nebo dílny. Mohli bychom ještě dlouho pokračovat, protože výdajové položky má každý OSVČ jiné. Vzít si malou půjčku je přitom jednoduché, vůbec přitom nemusíte chodit do banky. Zvláště nováčkům v oboru bankovní domy příliš nevěří a na rozjezd podnikání se jim půjčit nechce. Na své si přijde až ten, kdo má za sebou nějakou podnikatelskou historii.

Vyřízení zvládnete kompletně online

Musíte kvůli této nabídce na pobočku? Vůbec ne, půjčka na podnikání se zcela obejde bez osobních schůzek. Není tedy nutné spěchat, protože krátký kontaktní formulář bude připraven kdykoliv, a to i během svátků, víkendů a volných večerů. Neomezujete se na klasickou pracovní dobu během dne a je tedy možné ozvat se bez ohledu na datum nebo čas. A jaké alternativy jsou připravené? Kolik si lze půjčit a jak dlouhý je splátkový kalendář?

  • Základní rozmezí je od 5 do 30 tisíc korun. Vybrat si můžete naprosto libovolnou částku.
  • Lhůtu splatnosti si každý zájemce nastaví podle sebe. Mantinely jsou jasné, 7 a 30 dnů.
  • Samotné vyřízení je otázkou minut. Už do deseti minut od schválení jsou finance na účtu.

Transparentní přístup je zde samozřejmostí

Co se slíbí, to se také splní, můžete se spolehnout na jednoduchou a krátkou smlouvu a jasně definované podmínky. Půjčka pro začínající podnikatele má jen několik podmínek. Je to například plnoletost, aktivní IČ a vlastní bankovní účet, což jsou i v případě OSVČ na startu kariéry skutečné formality. Finanční prostředky lze využít na cokoliv, zcela bez omezení. Stačí se představit, sdělit, jakou částku potřebujete a pak už jde vše opravdu hladce.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce