Nejlepší investicí je koupě luxusního bytu v lukrativní lokalitě

Pakliže disponujete finančními prostředky navíc a už nějakou dobu uvažujete, jakým způsobem je chytře investovat, vsaďte na koupi nemovitosti. To jsou rady zkušených podnikatelů a investorů. Důležité je samozřejmě vybrat správně, aby nemovitost na své hodnotě získávala. Rozhodujícím kritériem je lokalita a vysoká kvalita provedení stavby a vybavení. Máte-li smysl pro detail, budete hodnotit také architektonickou stránku.

Nemovitosti v Praze patří bezesporu mezi vyhledávané pro nákup investičních bytů, ale poslední dobou se podnikatelé soustředí do lokalit horských středisek, která nabízí celoroční aktivity. Jedním z nich je oblast Lipna. A právě zde vzniká mimořádný resort srovnatelný s luxusními švýcarskými, rakouskými či italskými středisky.

Luxus doslova na každém kroku – MOLO Lipno Resort

MOLO Lipno Resort představuje luxusní bydlení na břehu Lipenského jezera. Výstavba prémiových bytů a podkrovních penthousů začne v prvním čtvrtletí příštího roku, přičemž se její ukončení předpokládá na konec roku 2020. Luxusní byty Lipno pro vás znamenají ideální investici s bezpečnou návratností.

Vysoký standard světové úrovně

V MOLO Lipno Resortu je bezpečí a vysoký standard prioritou. Vchody do bytových domů a vjezdy do garáží jsou zabezpečeny elektronickým vstupním systémem. Pro bytový komplex bude k dispozici samostatná recepce se základními službami concierge a s ostrahou. Obyvatelé resortu budou využívat služby recepce sousedního pětihvězdičkového hotelu. Obě recepce budou k dispozici v režimu 24/7/365. Díky dělení domů na sekce se samostatnými schodišti a výtahy se na společné chodbě nebudou nacházet více než tři vstupy do bytů. V podzemních podlažích jsou garáže, sklepy a také kolárny a kóje na sportovní vybavení. Všechny obytné místnosti v bytech jsou vybavené chlazením pomocí vnitřních nástěnných, resp. podstropních cirkulačních jednotek. Dveře do bytů jsou osazené bezpečnostními protipožárními dveřmi. Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné, v koupelnách a komorách je ve standardu velkoformátová designová dlažba. Velkoformátová francouzská okna jsou na straně všech balkónů a teras a poskytují krásné výhledy na jezero nebo do zahrady navržené známou zahradní architektkou Štěpánkou Šmídovou.

Dispozice bytů v MOLO Lipno Resortu jsou navrženy tak, aby byly maximálně funkční jak pro ty, kteří sem budou jezdit jen na víkendy, tak i pro ty, kteří se zde rozhodnou trávit delší čas. Nechybí dostatek místa pro šatní skříně, komora s pračkou, velkorysé obývací prostory s kuchyní, velké balkony a terasy. Většina bytů je vybavena saunou. Garantem výjimečné architektury a kvality MOLO Lipno Resortu je mezinárodní architektonický ateliér Chapman Taylor se sídlem v Londýně, jehož realizace jsou oceňované po celém světě.

Na detailech záleží a maličkosti rozhodují, proto architekti a investor mysleli v tomto projektu na vše včetně nájezdů do garáží, které jsou navrženy i pro podvozky sportovních vozů Lamborghini, či velká parkovací místa pro SUV vozy, dobíjecí elektro stanice pro auta i kola. Pro rezidenty bude fungovat privátní MOLO Beach Club, půjčovna sportovního vybavení a jezerní bazén. Součástí MOLO Lipno Resortu bude pětihvězdičkový hotel s komfortním spa & wellness, službami concierge, mezinárodní kuchyní, promenáda s obchody, kavárnami a restaurací. Unikátní je stopadesát metrů dlouhé molo protínající vodní hladinu Lipna, jehož součástí bude restaurace a jezerní bazén s filtrovanou vodou.

Možná jste zvažovali investici a možná Vás projekt nalákal natolik, že si zde pořídíte své druhé bydlení pro víkendové hýčkání a relaxování na horském vzduchu obklopené zelení a zahrnuté komfortem a luxusním servisem a službami. Přidejte se k těm, kteří své investiční rozhodnutí již učinili.

www.molo-lipno.cz

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce